Има ли промени в google ?

anaboliii

Member
Здравейте,
забелязвам странности в google , като например че сайтове без ключови думи се класират на 1 ви позиции в google а така с не могат.
Давам и пример :
почивка турция: Излиза на челни позиции
http://www.emeraldbg.com

Има и други...
Та има ли промени, които съм пропуснал?
 
От: Има ли промени в google ?

За тага съм съгласен, че не работи, НО ключовите думи в текста според мен дават видими резултати след часове.
 
От: Има ли промени в google ?

Добре ,а някой може да даде статии за актуалната формула за оптимизация и как се движат тенденциите?
 
От: Има ли промени в google ?

Това което ми прави впечатление последно време че мой стари сайтове на който няма добавяно нито съдържание нито линкове излязоха на първа страница незнам на какво се дължи това
 
От: Има ли промени в google ?

И при мен има танцуване. Ключова дума, с която съм на 7 - мо място отива на края на втора страница. След половин час я виждам отново на старата позиция, след още малко е по средата на втора страница, после на последно място отново на втора. В другите ми сайтове е същото. Явно пак са пуснали някоя гад.
 
От: Има ли промени в google ?

Да. Чудят се, какво да правят.Ще си покаже, какво ще става дали е + или - за нас. :/
 
Последно редактирано:
От: Има ли промени в google ?

То е ясно че емералд са големи, но не е достатъчно това, че др продават техни продукти.
Има нещо странно там. В момента има ключови думи.
Но на онзи етап нямаше и нямаше и описание.
А агенциите не слагат линкове на емералд.
Твърдят че това се дължи на таговете!
 
От: Има ли промени в google ?

Здравейте,

Не знам, но на мен всичко се оправи.
Мисля, че проблема е в tyxo на 18 и 19 ми показа 50% спад, а според анализатора на гугъл и показаните реклами са си нормални, както от преходните дни.
Ще изчакам tyxo да го оправят напълно и пак ще ги сложа.
 
От: Има ли промени в google ?

Здравейте,

Не знам, но на мен всичко се оправи.
Мисля, че проблема е в tyxo на 18 и 19 ми показа 50% спад, а според анализатора на гугъл и показаните реклами са си нормални, както от преходните дни.
Ще изчакам tyxo да го оправят напълно и пак ще ги сложа.

Да tyxo-то има някакви проблеми още не могат да го настроят явно, както трябва. Като се има предвид и хубавото време, напълно нормално да има някакъв спад :)
 
От: Има ли промени в google ?

При мен и надолу и малко нагоре в позицийте...Ще започвам пак отново с тази оптимизация.
 
От: Има ли промени в google ?

Личното ми мнение, е че след резки сътресения известно време (поне месец) НИЩО не се пипа. - това е мое лично мнение.
Имам сайт от 4-5 години, преживя всякакви животни, падни, пингвини може би и зебри. Поддържам си го както от началото - съдържание, обновяване, тук таме някой линк от социалка и това е.
Всичко това се прави според мен добрите сайтове да отидат по-назад, за да може по-смотаните с реклама да са по-напред...
 
От: Има ли промени в google ?

а е пичове дали ще има pr update тази година ? изчел съм доста статии и като обобщение едни казват , че никога повече няма да има , а други казваха в началото на тази година , че ще бъде , но това не се случи , което ме навежда до мисълта , че май няма да има ...
 

Горе