Има ли руски "продавалник"...

kpetrov

Well-Known Member
eBay, OLX..
Търсих в google.ru , прегледах около 40 сайта. Не намирам сайт от този тип.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Пробвай avito.ru
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Еквивалента им в Русия е avito.ru, даже olx.ru е пренасочен към авито. Също така, предшественика на olx(или по-скоро на EMAG), който навремето се казваше Аукро, в Русия си продължава този аналог и се казва molotok.ru и си е със същата визия, с която беше Аукрото. Тези 2 сайта са им най-оборотните.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Даже си мисля ,че този avito.ru е със същият дизайн който предстой да направят на OLX.BG.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

То първо си направи WM acc с персонален паспорт ($30-$50 + нотариус + изпращане + чакане 3-4 седмици, докато стигне), както и завишаване на BL-то с времето, за да си „някой“ и да имат доверие buyers, както и в Яндекс.Кинти (в Qiwi-то не можеш с BG Phone), верификация може и там, но може и без, ако няма да минават солидни суми през него акаунт, че после вече покупко-продажби, които с българските Пишман пощи, ако се изпращат, или ще се купува стока от там (и плащане на мито/ДДС), трудно, не е невъзможно. Преценяване на рисковете, ползите. Калкулации.

И за RU/CIS никога не е бил „google.ru“ като най-използвана търсачка, имат си „локална“ такава от съответната компания. За подсказка дори 3 съм я упоменал в предходния абзац.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

.....мерси....
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Даже си мисля ,че този avito.ru е със същият дизайн който предстой да направят на OLX.BG.
По добре да не го правят, много претенциозен, но със неудобен и неинтуитивен интерфейс.
Другият, който е дал vladko82 е в пъти по-добър.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Даже си мисля ,че този avito.ru е със същият дизайн който предстой да направят на OLX.BG.
Лош пророк, излезе брате. Направо съм потресен от новият интерфейс на ОЛХ. Сайта им, ако не и красив беше много удобен... до вчера.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Тяхна работа... ще си изгубят поне 30% от потребителите... да видим кой ще е следващият "продавалник".
 
От: Има ли руски "продавалник"...

+ това и обновяването на обявите вече стана платено.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

+ това и обновяването на обявите вече стана платено.

Бъркаш се и много хора се бъркат... :) Обновяването си е напълно безплатно и можеш да го правиш веднъж на 14 дни.

Има и платено обновяване.. но не виждам голям смисъл в това... Вместо да даваш 1 кредит , можеш да си я препубликуваш сам за по-малко от 1 минута.
 
От: Има ли руски "продавалник"...

Тяхна работа... ще си изгубят поне 30% от потребителите... да видим кой ще е следващият "продавалник".

Жалко, че нямам толкова пари да си купя, този образец на тъпота и алчност:
http://olx.bg/ad/sapun-ideal-ID44edc.html#f840a40385
 
От: Има ли руски "продавалник"...

разрови сайта на webmoney има директория със сайтове приемащи плащания, аз ползвам рядко plati.ru
 

Горе