Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

bluefighter

Active Member
Здравейте,

реших да регистрирам онлайн магазина си в няколко сайта тип сравни цените като (shopmania.bg kolko.bg pazaruvaj.bg и т.н.) Според вас има ли смисъл от регистрация в такива сайтове и ако има ми препоръчайте някой. Забелязвам, че когато някой потребител кликне на определена категория продуктите ти не излизат ако не си плащаш. Т.е продуктите излизат само от търсения в търсачката на самия сайт. Помага ли регситрацяита в такъв тип сайтове за по-добра СЕО оптимизация?

Поздрави,
Емил
 
От: Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

Ако обичаш да ти сравняват цените с други.. твоя работа, файда има, но помисли на първата част от изречението ми и какви са цените на конкурентите спрямо твоите.
 
От: Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

И да излизат по напред от теб в гуглиту...
 
От: Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

Имам онлайн магазин.Писах на колко да ме включат и им изпратих CSV файл за да ме включат.От три месеца резултата беше,че ми пратиха спам в пощата.Сайтове с които можеш да си комуникираш само с форма за контакт без телефон и адрес ИЗБЯГВАЙ!!!
 
От: Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

За мен от това по голяма щуротия не може да извърши собственик на онлайн магазин. Който не ми верва да пробва :)
 
От: Има ли смисъл от сайтове тип Сравни цените

Гледам че в това shopmania има почти готови магазинчета тип сайт и тип страница в FB някой пробвал ли ги е. Каква е разликата дали ще е от shopmania или от summercart примерно???
Освен това ако цените ти са по-ниски от на конкурентите ти има ли ползва от този тип сайтове :?
 

Горе