Има ли тук някой член на HelpStartUp.club да даде една препоръка за членство?

Busimen

New Member
Здравейте.
Има ли сред участващите в този хубав форум да е член на HelpStartUp.club където членството е само с препоръки?
Трябва ми препоръка от член на този клуб като за целта разбира се ще платя ( няма безплатен обяд ) и за да мотивирам препоръката бих дал 500 Евро !
Това което съм прочел като скрийншотове в този клуб ме накара да стана член на клуба на всяка цена ! Повярвайте ... заслужава си !

Благодаря предварително на евентуално отзовалия се да помогне !
 
Едва ли ще се намери такъв който да ти даде препоръка за там , те са едно затворено общество и не допускат външни хора които не познават. Запознат съм с тяхната дейност в детайли и това което споменаваш за скрийншотовете ако се разбере , че някой ги е снимал и показал на външни хора ще стане голям скандал там! Хората изкарват луди пари там всеки ден - истински реални пари ! Ние пасти да ядем пред тях !
 
Какви чудеса ставали за няколко дни след като пуснеш за продажба един домейн. Кажете малко повече за тези масони, евро има, ще дам и аз? :hankey:

BhisNTx.png
 
Какви чудеса ставали за няколко дни след като пуснеш за продажба един домейн. Кажете малко повече за тези масони, евро има, ще дам и аз? :hankey:

BhisNTx.png
Домейна попадна по грешка в списъка който бяхме обявили , ползва се от 10 месеца , а ако ти разбереш за какво иде реч в Хелп Стартъп няма да ти е смешно !
 
С удоволствие бих разбрал и не виждам защо да ми е тъжно. Пак казвам, евро имам, желания да го сложа на места, които не менажирам аз също. Споделете нещо за този таен клуб, все пак в публичен форум сме.
 
С удоволствие бих разбрал и не виждам защо да ми е тъжно. Пак казвам, евро имам, желания да го сложа на места, които не менажирам аз също. Споделете нещо за този таен клуб, все пак в публичен форум сме.
Само ще спомена , че там никой на никого не иска пари и идеята на клуба е коренно различна от общоприетите останали клубове! Не е масонска ложа нито някаква секта! Става дума само и единствено за финанси като хората от платформата помагат безвъзмездно на всеки член на клуба да има нормални доходи от по 300 до 500 Евро на ден без членовете да влагат собствени средства в каквото и да било. Освен всичко споменато до тук те са и големи дарители , като ежемесечно цялото общество събира по около 20 000 $ и ги дарява на каузи! Това са пари които те заделят защото спазват принципа "Когато получаваш достатъчно - отдели и за благотворителност" ! Не мога и нямам право да давам повече информация - съжалявам !
 
Само ще спомена , че там никой на никого не иска пари и идеята на клуба е коренно различна от общоприетите останали клубове! Не е масонска ложа нито някаква секта! Става дума само и единствено за финанси като хората от платформата помагат безвъзмездно на всеки член на клуба да има нормални доходи от по 300 до 500 Евро на ден без членовете да влагат собствени средства в каквото и да било. Освен всичко споменато до тук те са и големи дарители , като ежемесечно цялото общество събира по около 20 000 $ и ги дарява на каузи! Това са пари които те заделят защото спазват принципа "Когато получаваш достатъчно - отдели и за благотворителност" ! Не мога и нямам право да давам повече информация - съжалявам !
shit-crap.gif
 
Както и преди бях написал тук ... освен от хейт от друго не разбирате ! Точно за това няма да дам никаква информация какво е съдържанието на клуба! Кой разбрал .... разбрал
 
  • Haha
Реакции: Sky
Както и преди бях написал тук ... освен от хейт от друго не разбирате ! Точно за това няма да дам никаква информация какво е съдържанието на клуба! Кой разбрал .... разбрал
Алекс точно пък ти ми изглеждаше свестен след като сме си говорили по телефона няколко пъти с теб , ама изглежда не си вдянал
 
От единия профил пита, от другия отговаря :D
почти ти се получи :D
ако няма какво да кажеш не го казвай и измисляй .... нека Блинки да каже с едно и също ИП ли съм аз и

Busimen ... ама аман от разбирачи в тоя форум...​

 
Това с ип-то е...
какво е ? Освен ИП има и МАК адрес , има браузер , има система и т.н. Всеки администратор на форум може да направи съпоставка и да направи проверка. Това твоето е мятане на ла*на в пространството без грам доказателство за това което ти си въобразяваш !
 

Горе