Има ли Shipping method за OpenCart с офиси на Еконт.

lucifer

New Member
От дълго време си мисля за Shipping method при който клиента като избере че ще му се доставя до офис на Еконт задължително под текста в който е избрал този начин да доставка да избира от падащо меню до кой офис на еконт ще получи пратката си. Даже много добро ще бъде ако и само си актуализира нови или затворени офиси на еконт.

В момента съм написал текст в който моля клиента да напише като коментар към кой офис иска да получи, но често забравят.

Не ми трябва пълната функционалност на модула на Еконт който е труден за попълване и до колкото виждам във форума много често прави проблеми.
 
От: Има ли Shipping method за OpenCart с офиси на Еконт.

Има такъв модул

Този модул не е съвместим с Opencart 2.x . И не се знае колко ще има точно тази функция, която му трябва на човека.
 
От: Има ли Shipping method за OpenCart с офиси на Еконт.

Има множество модули за Opencart shipping в които можеш да направиш нужните настройки и това да стане задължителен избор. Ако имаш малко продукти и ако не ти се купува модул може да го направиш още по време на поръчката - добавяш една задължителна опция за избор на офис за доставка. Недостатъка е, че трябва да вкараш офисите на ръка и някак да изчисляваш цената ако е различна. Също за много продукти не е приложимо, понеже на всеки един трябва да добавиш опцията.
 
От: Има ли Shipping method за OpenCart с офиси на Еконт.

От дълго време си мисля за Shipping method при който клиента като избере че ще му се доставя до офис на Еконт задължително под текста в който е избрал този начин да доставка да избира от падащо меню до кой офис на еконт ще получи пратката си. Даже много добро ще бъде ако и само си актуализира нови или затворени офиси на еконт.

Наскоро разработих точно такъв модул с абсолютно същите изисквания както вече и те уведомих на лично.
 

Горе