Имейл маркетингът е мъртъв. Да живее Месинджър маркетингът!

Може би не сте запознат с пълните възможности на приложението.... Готов съм да споделя с Вас повече по темата, ако проявявате интерес разбира се.
Благодаря за предложението но наистина нямам физическа възможност. След 15-ти септември. Дотогава ще следя с интерес.
 
1.Научете се да използвате пълен и кратък член правилно.

2.Трябва да си смените заглавието на темата на:
"ИМЕЙЛ СПАМЪТ Е МЪРТЪВ,ДА ЖИВЕЕ МЕСИНДЖЪР СПАМА!"
 
1.Научете се да използвате пълен и кратък член правилно.

2.Трябва да си смените заглавието на темата на:
"ИМЕЙЛ СПАМЪТ Е МЪРТЪВ,ДА ЖИВЕЕ МЕСИНДЖЪР СПАМА!"
Благодаря за препоръката. А относно забележката, може би Вие трябва да направите справка, кога се използва кратък член :)
 
Благодаря за препоръката. А относно забележката, може би Вие трябва да направите справка, кога се използва кратък член :)

Аман от олигофрени:
Фразата: "Кралят е мъртъв.Да живее краля!" ли е правилна или:
"Кралят е мъртъв.Да живее кралЯТ."
Блабла маркетингът е мъртъв.Да живее блбла маркетингЪТ!

Някой да ми изтрие акаунта в тоя форум.
 
Аман от олигофрени:
Фразата: "Кралят е мъртъв.Да живее краля!" ли е правилна или:
"Кралят е мъртъв.Да живее кралЯТ."
Блабла маркетингът е мъртъв.Да живее блбла маркетингЪТ!

Някой да ми изтрие акаунта в тоя форум.
Второто Ви предположение е правилното.
И след като използвате изрази като „...олигофрени...“, подкрепям желанието Ви. Нека Ви изтрият акаунта :)
 
Така, да кажа, разцъках бота. Въпросите бяха някакви супер тривиални и с объркващи дълги отговори. Не ме впечатли. Може би трябва отговорите да са по-къси, я въпросите по-човешки, по-разговорни.
 
Така, да кажа, разцъках бота. Въпросите бяха някакви супер тривиални и с объркващи дълги отговори. Не ме впечатли. Може би трябва отговорите да са по-къси, я въпросите по-човешки, по-разговорни.
Може би сте прав. Но това, какви думи са използвани, не омаловажава функциите, които бота предлага. Ето, Вие вече сте мой абонат и ако имах интерес да Ви продам някакъв продукт, щях да Ви изпратя едно подканящо писмо ,,да си купите новите ни маратонки", а седмица по-късно щях да Ви информирам за ,, новите ни спортни комплекти"...
 
Нямам представа. Аз в мейла си влизам рядко, а реклами изобщо не отварям.
 
Последно редактирано:
Може би сте прав. Но това, какви думи са използвани, не омаловажава функциите, които бота предлага. Ето, Вие вече сте мой абонат и ако имах интерес да Ви продам някакъв продукт, щях да Ви изпратя едно подканящо писмо ,,да си купите новите ни маратонки", а седмица по-късно щях да Ви информирам за ,, новите ни спортни комплекти"...
Корекция към автора на бота.
Можете да предложите на някой нещо, но да продадете е друго :)
Това във връзка с :
“Ето, Вие вече сте мой абонат и ако имах интерес да Ви продам някакъв продукт, щях да Ви изпратя едно подканящо писмо”
Разбира се думата “продавам”, насочена към търговец определено е по-печеливша, но и значително по-неточна, дори подвеждаща :)
Казвам го като човек с реални години стаж в търговията :)
 
Месинджър, имаш претенции за правописа, ама казано честно прекаляваш с тия Ви Ви Ви. Не знам, ама мен супер много ме дразни когато някой ми отговаря чак толкова официално. Ако ще се прави маркетинг, поне да се комуникира на нормален разговорен език.
 
Корекция към автора на бота.
Можете да предложите на някой нещо, но да продадете е друго :)
Това във връзка с :
“Ето, Вие вече сте мой абонат и ако имах интерес да Ви продам някакъв продукт, щях да Ви изпратя едно подканящо писмо”
Разбира се думата “продавам”, насочена към търговец определено е по-печеливша, но и значително по-неточна, дори подвеждаща :)
Казвам го като човек с реални години стаж в търговията :)
Прав сте. Тезата ми обаче подкрепя факта, че посланията изпратени чрез Messenger биват отваряни 5 пъти по-често, от колкото тези чрез имейл. А това означава 5 пъти по-голяма вероятност за покупка.
 
И аз съм на мнение, че няма много смисъл от имейл маркетинг лично аз споделям, че като видя някакъв имейл с реклама на продукт или нещо подобно директно го изтривам. Ако е нещо много нишово за което лично съм се абонирал и следя с интерес може да отворя, но в 95% от случайте директно изтривам подобни имейли.
 
Месинджър, имаш претенции за правописа, ама казано честно прекаляваш с тия Ви Ви Ви. Не знам, ама мен супер много ме дразни когато някой ми отговаря чак толкова официално. Ако ще се прави маркетинг, поне да се комуникира на нормален разговорен език.
С теб специално ще говоря на Ти :)
 
Според мен цялата лудница с фб е по-скоро b2c. Съмнява ме това с имейл маркетинга да умре някога...
 
И аз съм на мнение, че няма много смисъл от имейл маркетинг лично аз споделям, че като видя някакъв имейл с реклама на продукт или нещо подобно директно го изтривам. Ако е нещо много нишово за което лично съм се абонирал и следя с интерес може да отворя, но в 95% от случайте директно изтривам подобни имейли.
Това, някой да ти изпраща рандом имейли с реклама е спам.

Истинският имейл маркетинг е когато ти сам се абонираш да получаваш съобщения от конкретния сайт. И когато сам избереш какъв тип съобщения да получаваш - рекламни ( промоции, оферти, нови продукти ), блог статии, tips & tricks и т.н.. И когато имаш опцията да се отпишеш по всяко време. И когато не ти продават имейла на други хора /агенции. Когато получаваш някаква стойност от това, че си си дал имейла.

Естествено тези правила важат и за месинджър маркетинга по същият начин.

@NEROMARE може да пробваш http://connecto.ai/ - не знам дали работят за малкия бизнес, но ми изглеждат доста обещаващи. Мисля че биха свършили страхотна работа.
 

Горе