Империята отвръща на удъра

ilianskim

New Member
Гугъл май са видяли конкурента widgetbucks и пускат и те реклами с флаш и с гаджети http://www.google.com/adwords/gadgetads/
Преди време когато stumbleupon беше излязъл и Гугъл сложиха подобна функция във тяхния тулбар , сега излиза тоя вид реклами . Дано това да означава ,че Widgetbucks са сериозна конкуренция и компания
 
;) явно са осетили спад на приходите щом толкова бързо се организираха За да ми пуснат плеисмът рипортс чаках 3 седмици след като го пуснаха на амерканските акаунти .........

бтв някои да е пробвал да рекламира в уиджет бъкс как става врътката трябва да разуча

пп едно менение като гледам колко ви дават на клик и като знам аз какви бидове съм слагал в адвурдс за някои продукти си мисля че са сериозни просто в момента ви дават 100% от парите на рекламодателите за да захапят пазарен дял след време ще падне малко защото трябва да заделят нещо за себе си

ПП Конкренцията си е хубаво нещо
 
coolice каза:
;) явно са осетили спад на приходите щом толкова бързо се организираха За да ми пуснат плеисмът рипортс чаках 3 седмици след като го пуснаха на амерканските акаунти .........

бтв някои да е пробвал да рекламира в уиджет бъкс как става врътката трябва да разуча

пп едно менение като гледам колко ви дават на клик и като знам аз какви бидове съм слагал в адвурдс за някои продукти си мисля че са сериозни просто в момента ви дават 100% от парите на рекламодателите за да захапят пазарен дял след време ще падне малко защото трябва да заделят нещо за себе си


ПП Конкренцията си е хубаво нещо

всеки хвърля адски много средства в началото за да може да пробие на пазара ;)
аз още чакам да ми активират акаунта в гугъла.. дано до довечера го пуснат ;)
 
Moko каза:
аз още чакам да ми активират акаунта в гугъла.. дано до довечера го пуснат ;)
само да не си останеш с чакането...
преди около 2 години направиг грешката да си кликна на рекламите-> бан
и преди няколко месеца направих опит да се регистрирам, мина се месец и половина-нито отказ нито ме удобриха(след месец и половина си отказах молбата-писна ми...). Сега пак съм подал сайт и вече се мина 2-я ден... google ме разочароват много вече

Иначе по темата, конкуренцията е найстина добро нещо :) Сега поне ще намажем малко, а ако плащат(в което се надявам и съм почти сигурен :roll: ) ще се печели добре. Иначе хубавото на тия е че не трябва да чакаш с ГОДИНИ да ти удобрят сайта, само за изкараните пари :lol:

П.С.
adsense май вече поддържат нашенски сайтове.. ама нека експертите да кажат Smile

От много време вече ;)
 
Абе прави ми впечатление че откатко сложих и рекламите на тия на сайтовете, и приходите от Адсенса рязко паднаха, при едни и същи кликове - може би Гугъла не дава висока цена за реклами дето са на един пейдж с тия.......мисля до утре да ги махна от страниците да видя гугала ще реагира ли някак.....
 
с удоволствие бих сменил гугълските рекламки на някои акко не и на всички от саитовете си.особено на 1 саит средният ми клик е 1.8 цента.Аз незнам да е възможно рекламодател да плати по малко от 5 цента а те на мен ми дават 1.8 като кликовете са си истински.аз не се занимавам да си кликам сам.Та много ще съм доволен ако новите конкуренти излезнат сериозни :D
 
Тази реакция на google до някъде ме успокоява - това дава сериозна предпоставка на widgetbucks да си плащат кликовете :lol:

В момента няма и по 5 клика на ден, но все пак ще остана с widgetbucks пък да видим до къде ще я докарат. Така или иначе единствените конкурентно способни в момента (+ онлай плащане) са расистите от yahoo :evil:
 

Горе