Имплементиране на дизайни в OPENCART

zino

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся човек с отлични познания -> MVC за разработването на дизайни за системата OPENCART. Кандидата може да бъде назначен на пълен работен ден, а може и като фрийленсър.

За да кандидаствате, ще трябва да ми изпратите вашето портфолио, както и да докажете, че познавате системата OPENCART.

За заплащането очаквам вашите предложения, но имайте в предвит, че ние имаме фиксиран бюджет за всяка една тема.

Ще бъдат поръчвани от 4-6 дизайна на месец. Ако бихте могли да се справите ЛС или скайп zino1880
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

Абе човече, като правиш уговорки, че имаш фиксиран бюджет е редно ти да кажеш колко ще плащаш на човек, който покрива критериите ти, а не да го питаш колко иска. Аман с тая ганьовщина - да не се мина да дам повече отколкото той може да поиска.
 
За заплащането очаквам вашите предложения, но имайте в предвит, че ние имаме фиксиран бюджет за всяка една тема.
И защо очакваш предложения, щом имаш фиксиран бюджет? Евентуално, ако човека иска по-малко пари да спестиш останалите, които си предвидил първоначално, така ли?
Аз искам 1000 лв. на тема. Устройва ли те? Ако не - кажи какъв ти е бюджета, може да се договорим.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

webmaster Ако обичаш не спамвай темата!!! Ако не ти е ясно какво точно е условието по-добре не пиши глупости.
Аман от хора, които ги мързи да четат!
 
От: Re: Имплементиране на дизайни в OPENCART

vbTK Покажи какво си правил и може наистина да се договорим. Не ми губи времето с излишни обяснения.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

аз искам по 900 български лева на тема, устройва ли те?
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

Общоприето за бранша е да се посочва бюджет при търсене на изпълнител.
Пести време и на двете страни.

Ако търсиш професионалист, първо се постарай ти самият да изглеждаш като такъв.
... Или поне като някой дето иска да метне голяма пачка пари.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

бюджета е 15 000 euro. :) но вашите компетенции не биха стигнали и за 15 euro :) както и да е. Сериозните си проличават, като изпращат лс.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

аха, 15 000 евра и си търсиш хора по форумите да спестиш 5 лева а? пробвай в ДП там ги правят и за левче.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

Би ли ми пратил твои проекти, които си завършил.

аха, 15 000 евра и си търсиш хора по форумите да спестиш 5 лева а? пробвай в ДП там ги правят и за левче.
 
От: Имплементиране на дизайни в OPENCART

Би ли ми пратил твои проекти, които си завършил.
а защо не :)
 

Горе