Импорт на Csv файл към OpenCart

maxell

New Member
Здравейте
Някой да е имал подобен казус. Искам да се прехвърля на Open Cart, но не ми се качват всички продукти наново. Искам да ги import-на чрез Csv файл. Някой може ли да препоръча безплатна или платена модификация. За платената не съм сигурен дали ще работи добре на БГ.
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

Аз се оправих в подобна ситуация с Тотал Импорт Про.
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

Здравейте, аз използвам CSV product importer, мисля че беше към 15 долара и съм доволен, качва много бързо големи количества продукти със снимки, описания, наличност......, подържа и ъпдейт на продуктите, като променя само новите данни, може и да изтрие автоматично старите продукти и да запиши новите.

Нооо, имам само 1 проблем (и то доста голям за мен) - като качвам файл с продукти и ако има от един и същ продукт различни размери ги записва всеки размер като нов продукт????? Направо ужас, ис е започва едно изтриване на продукти и вкарване на размери с дни!! Пробвах и с друг модул и пак все така ги листва.

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Моля помагаите
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

С опции или варианти както го превеждат някои най-добре се справя Тотал импорта има специален начин по който ги вкарва с всеки друг модул за импорт не става за опции или поне аз не знам,под опции имам в предвид размер,цвят и т.н.т.
Ако имаш модули за размяна мога дати дам едно копие на модула и да ти покажа как точно се импортират опциите,че е малко специфично ето тук е описано,а ето и демо на модула
Ако пък нямаш за размяна и ти хареса модула можем да се разберем нещо друго:)
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

Мъчих го и този модул (в демото де) и като го уплоадна моят csv файл и пак така излиза, всеки размер като отделен продукт.
Attribut Product Name Size
Parent DIESEL KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqb_00xemk560__vert
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqb_00xemk560__vert_s S_8A
Parent KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim_l L_12A
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim_m M_10A
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim_s S_8A
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim_xl XL_14A
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00ye4k01_denim_xxl XXL_16A
Parent KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00yrek861_raye
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00yrek861_raye_m M_10A
Child KIDS Boy Bermuda short - short_00jbqd_00yrek861_raye_s S_8A


Това е част от файла който качвам.Тук ред child e размера към parent а модула го качва като отделен продукт.
А да не би аз да не правя нещо както трябва?
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

Здравейте, аз използвам CSV product importer, мисля че беше към 15 долара и съм доволен, качва много бързо големи количества продукти със снимки, описания, наличност......, подържа и ъпдейт на продуктите, като променя само новите данни, може и да изтрие автоматично старите продукти и да запиши новите.

Нооо, имам само 1 проблем (и то доста голям за мен) - като качвам файл с продукти и ако има от един и същ продукт различни размери ги записва всеки размер като нов продукт????? Направо ужас, ис е започва едно изтриване на продукти и вкарване на размери с дни!! Пробвах и с друг модул и пак все така ги листва.

Ти на Български ли качваш или на друг език, защото на мен ми трябва на БГ? Пък не ми се дават 150$ за мулти-езичния модул!
 
От: Импорт на Csv файл към OpenCart

има български варианt,чакай да видя какво ползвах аз


Import/Export Tool за опен карт
има го в сайта им
страхотна работа ми свърши преди
 
Последно редактирано:
От: От: Импорт на Csv файл към OpenCart

Кой ти е сайта ?



има български варианt,чакай да видя какво ползвах аз


Import/Export Tool за опен карт
има го в сайта им
страхотна работа ми свърши преди
 

Горе