Инвестирам в онлайн бизнес.

Galea

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся проект за инвестиция. Задължително да е работещ с приходи или достатъчно посещения...

Бюджет между 1 000 и 20 000лв. Зависи от офертата.

Ако има желаещи, моля пишете ми директно на лично, за хора от София може и среща.

За тези, които решат да се свържат с мен, изисквам следното:

Описание на основна дейност
Бизнес план за развитие (не е задължително да е по модел, но все пак трябва да знам амбицията и плановете за развитие)
Посещения (доказани, без ала бала...)
Приходи-разходи (документирани, без ала бала...)
Контакти (телефон задължително, имейл)
Адрес на сайт (страница или каквото развивате)
ЕИК (ако разполагате с фирма)

Представете ми идеяата (бизнеса) си, така че да ми се прииска да инвестирам.

На несериозни и неаргументирани съобщения няма да отговоря.

Успех!
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Какво ще рече достатъчно посещения? Ако имам проект примерно с 10-20к. от гугъл мислиш ли, че би ми трябвала инвестиция?

Не се заяждам просто питам, щото ми е интересно какво се има в предвид под достатъчно посещения.
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Не съм отворил тема за дискусия или пращаш или не. Ако не ти трябва инвестиция няма какво да говорим. Не се заяждам, просто много обичате в тоя форум да разводнявате темите. Писано е кратко и ясно, достатъчно посещения по моя преценка за всеки даден проект.
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Ами щом питам значи може и да се интересувам, а дали ще се навия и аз и ти това вече е друг въпрос. Ок, няма проблем няма да ти дигам темата и да ти преча щом не се интересуваш. Успех с намирането на проекти...
Не съм отворил тема за дискусия или пращаш или не. Ако не ти трябва инвестиция няма какво да говорим. Не се заяждам, просто много обичате в тоя форум да разводнявате темите. Писано е кратко и ясно, достатъчно посещения по моя преценка за всеки даден проект.
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Благодаря за разбирането :о)
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Аз да попитам - каква е гаранцията, че няма да ми откраднеш проекта? Но всъщност що ли си играя да питам, щом разкара uni-web, който ти зададе сериозен въпрос, от който и аз и много други се интересуваме?!
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Аз да попитам - каква е гаранцията, че няма да ми откраднеш проекта? Но всъщност що ли си играя да питам, щом разкара uni-web, който ти зададе сериозен въпрос, от който и аз и много други се интересуваме?!

И на мен това ми е интересно. :)
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Не съм разкарвал никой. Ако имаш готов работещ проект, имаш посещаемост би било много по-лесно да пуснеш един телефон и да говорим като хора вместо да си играем на постове и да ми задавате детски въпроси (ама какво имаш предвид, ама какво ако ми го откраднеш, ами пропусни темата ако те притеснява..).

Кое го спираше uni-web, след като е сериозен, да ми пусне един телефон? Прочетете обявата отново, аз искам да си вложа парите, а не да правя проекти сам, очевидно... Къде точно съм писал, че купувам идея? Писах, че търся бизнес за финансиране... На всичкото писане, което изписахте досега да бяхте се свързали с мен по същество. А и ме съмнява да има толкова "уникални" и неповторими идеи, които да не съм виждал вече. Всички изисквания, които посочих в началото бяха с цел да ми спестят спам от надъханите тинейджъри и баш-предприемачи.

Отделно има една народна мъдрост: "Който го е страх от мечки, да не ходи в гората." По тази логика ако незнаете как да опишете бизнеса си без да издавате всичко не е мой проблем. Не търсете финансиране :о)

Май вече изглеждам като задник, та ще спра да пиша. Ако има сериозни, на лично. Ако не, Блинки да удря катинара, ще продавам банички. :D
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Ето ти телефон: 0878 86 55 84 / имам 13 сайта + рекламна мрежа зад тях сериозен ли си или да?

Всичко може да се оправя поправя или нещо, всички са къстъм, ай да видим до колко си навит.

Бях се зарекал да не пиша повече в темата, но ме провокира сори.
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

За протокола, свързахме се с uni-web и разговаряхме, ще видим дали и как ще работим заедно :)
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Мхм, потвърждавам :)
За протокола, свързахме се с uni-web и разговаряхме, ще видим дали и как ще работим заедно :)
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

айде успех от мене :) Пишете как върви ,че аз също търсех някой в чиято идея да инвестирам , но само празни приказки за уникални куци идеи .

Поздрави !
 
От: Инвестирам в онлайн бизнес.

Предлагам онлайн система за складова наличност насочена за образователният сектор.С малко работа системата може да е преработена за всеки сектор(какъвто беше замисъла) Както и с малко работа може да стане multilanguage и да е worldwide. Има 10 клиента към момента, ако представлява интерес пиши на ЛС.
 

Горе