Инвестирам

STLINA

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Интересувам се от инвестиране в ИТ , но с насоченост към външния пазар .
Предлагам финансиране , търся сериозно отношение .



Поздрави !
 
От: Инвестирам

Здравейте, проекти свързани с медицината интересуват ли ви? Ако да, моля изпратете ми лично съобщение.
 
От: Инвестирам

Извинявам се че пиша в темата.


slaveya - ние също имаме проекти свързани с медицината. Ако проявите интерес може да се свържете с нас за един разговор.
 
От: Инвестирам

Имаме разработен проект за уеб базиран софтуер за управление на компютърни сервизи - Comsec PC Service. Софтуера вече се продава като отделна система, но имаме нужда от финансиране и програмисти за да го доразвием и да се продава в цял свят. Ако се интересувате, свържете се с мен на координатите, посочени в сайта ни comsec.bg
 
От: Инвестирам

Здравейте,
Понеже още нямам право да изпращам на лс, моля да ми изпратите мейл за връзка на rehabilitacia.com@abv
 
От: Инвестирам

Ще си позволя да отбележа некои съображения:
- пропускаш да кажеш обема на предполагаемата инвестиция, както и очакваемите от теб времеви рамки, да не говорим за риска и желан период за RoI, както и алтернативни ( failback ) сценарии, периоди за due dilligence, initial research и какво ли още не;
- отгоре на това пропускаш дори да намекнеш за собственото си инвеститорско portfolio, което е просто ... несериозно...

kbyethanksno, ще си говоря с моите си инвеститори, те поне са в час :)
 

Горе