Инвестиране в solarenergy.bg, advanceterrafund, iuvo-group

senseii

New Member
Вие ползвате ли някоя от тези платформи? Интересно ми е какво мислите за тях или предпочитате да инвестирате в чуждестранни акции и фондове. На мен лично ми харесва идеята за инвестиции в земя или зелена енергия, но вероятно има и по-добри начини за това от посочените.
 
Вие ползвате ли някоя от тези платформи? Интересно ми е какво мислите за тях или предпочитате да инвестирате в чуждестранни акции и фондове. На мен лично ми харесва идеята за инвестиции в земя или зелена енергия, но вероятно има и по-добри начини за това от посочените.
инвестирам единствено в себе си! Няма начин някой да ме накара да инвестирам в акции или каквито и да било дружества! Хората без идеи разчитат да инвестират в нещо което ще им донесе пасивен доход! Умните хора предприемат действия и инвестират в нови бизнес начинания в които другите да инвестират в него!
 
Последно редактирано:
инвестирам единствено в себе си! Няма начин някой да ме накара да инвестирам в акции или каквито и да било дружества! Хората без идеи разчитат да инвестират в нещо което ще им донесе пасивен доход! Умните хора предприемат действия и инвестират в нови бизнес начинания!
Аз не виждам как едното пречи на другото. Има примери за много успешни хора, които имат бизнеси, но съща така инвестират и в други, така че не виждам проблем. След като за теб е контрапродуктивно ок.
 
Аз не виждам как едното пречи на другото. Има примери за много успешни хора, които имат бизнеси, но съща така инвестират и в други, така че не виждам проблем. След като за теб е контрапродуктивно ок.
Май бъркаш "инвестиране" с "агресивно изкупуване на бизнес" за тези хора ;) Любимият на доста "инвеститор" Илън, инвестира ли в "синия гълъб" или просто го придоби и му сложи Х-а?
А и виж сега, първо - сайтове, които нямат GDPR функционалност не могат да ме впечатлят 😂
Второ, всеки българин с останало поне малко чувство за национална принадлежност, не би се впечатлил според мен в инвестиции в чужди компании, изкупуващи българска земя, напоена с кръвта на дедите ни!
И трето, народ който засява силициеви панели в плодородна земя - пиши го бега́л.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
Май бъркаш "инвестиране" с "агресивно изкупуване на бизнес" за тези хора ;) Любимият на доста "инвеститор" Илън, инвестира ли в "синия гълъб" или просто го придоби и му сложи Х-а?
А и виж сега, първо - сайтове, които нямат GDPR функционалност не могат да ме впечатлят 😂
Второ, всеки българин с останало поне малко чувство за национална принадлежност, не би се впечатлил според мен в инвестиции в чужди компании, изкупуващи българска земя, напоена с кръвта на дедите ни!
И трето, народ който засява силициеви панели в плодородна земя - пиши го бега́л.
Мъск не е инвеститор. Там става въпрос или за его, или за мисия или за нещо друго.
Как ти звuчи този x.com?

И знаеш ли защо няма разширение .con
 
Вие ползвате ли някоя от тези платформи? Интересно ми е какво мислите за тях или предпочитате да инвестирате в чуждестранни акции и фондове. На мен лично ми харесва идеята за инвестиции в земя или зелена енергия, но вероятно има и по-добри начини за това от посочените.
@metaverse може да ти обясни ако иска
 
Статията е фалшива ли? Всъщност, и да има, и да няма, ще го преживея някак ;)
Има, ама за простосмъртните няма.
 
инвестирам единствено в себе си! Няма начин някой да ме накара да инвестирам в акции или каквито и да било дружества! Хората без идеи разчитат да инвестират в нещо което ще им донесе пасивен доход! Умните хора предприемат действия и инвестират в нови бизнес начинания в които другите да инвестират в него!
Логиката ти е наистина правилна, но имай предвид следното. Ако не разчиташ друг да инвестира в твой проект, то просто няма как да успееш - хубавите проекти изяждат много солидни суми в началото. А ако всички интелигентни хора мислят като теб, то тогава излиза, че можеш да очакваш само глупаци да инвестират в твоя проект. Но дали глупаците могат да оценят стойността на твоето начинание??? Така че май се налага и умни хора да инвестират в чужди проекти, за да не се окажем в среда изградена само от посредствени проекти и в резултат като цяло в бедна държава.

Веднага да отбележа, че при горните разсъждения не визирам проектите от темата. Общо взето това са области в които нямам никакъв интерес...
 
  • Like
Реакции: Vbb
Вие ползвате ли някоя от тези платформи? Интересно ми е какво мислите за тях или предпочитате да инвестирате в чуждестранни акции и фондове. На мен лично ми харесва идеята за инвестиции в земя или зелена енергия, но вероятно има и по-добри начини за това от посочените.

почти 100% от свободния ми кеш е в p2p/iuvo е към 14% от портфолиото/;

гледам сайта на solarenergy и не ми става ясно в какъв базов актив ще инвестирам, което е червен флаг...
 
Как да ми звучи, и той си зарежда бисквитките - майната му на GDPR, има пари - угажда си, както се казва 😂

Никой не го бръсне за слива тъпото ти ГДПР :)
 
Никой не го бръсне за слива тъпото ти ГДПР :)
рекламира си бизнеса, едно GDPR струва все пак 200 Евро :)
 

Горе