Инвестиция в спортни залози

Milchev

New Member
Привет на всички!Дълги години се занимавам с анализи и статистики.Знам,че доста хора са чували само отрицателни неща за залагането на мачове.Причината за това е, че повечето от хората залагат емоционално и без никакъв контрол върху банката си.Всичко това води до банкрут и отрицателни емоции.НО има и други хора,за които инвестирането в мачове е начин на живот.Мога да говоря доста по тази тема и съм отворен към всякакви въпроси.

Предлагам:
1-три основни метода за премахване на фактора ХАЗАРТ,както и въвеждане в света на спортните залози
2-мачовете,в които аз лично инвестирам
3-един месец тестов период,за да се уверите,че не говоря празни приказки
4-10% печалба на месец,като тук искам да уточня,че това е минимума,който гоня всеки месец

Търся:
-Хора,които искат да инвестират пари.
-% от месечната печалба

При интерес,моля задавайте въпроси.
Весело изкарване на празниците.
 
От: Инвестиция

Статистика до тук ? Искаш някой да ти дава пари , ти да залагаш и след това да дадеш сумата + % от печалбата , правилно ли съм разбрал ?
За какви суми става въпрос, тъй като има тавани мисля в букитата.
 
От: Инвестиция

@BurnX
Не искам никой да ми дава пари на мен!Всеки,който желае ще си отвори сметка в даден сайт за залагане, и той лично ще си залага!Моята работа е да дам мачовете,на които ще се залага и в края на месеца искам % от печалбата.Имам статистика и си правя отчет след всеки инвестиран лев.От 1 Октомври до 23 Декември съм 53% печалба.Относно таваните,всеки може да си направи няколко сметки в отделните сайтове(аз лично имам в три).Таваните са от 500-5000 зависи от сайта и от мача.
 
От: Инвестиция

Трябва да помислиш и за другата страна (тоест твоята) - какво ще попречи на някой да си регистрира още един профил и там да залага големи суми, използвайки твоята схема, а реално да ти показва някакви малки залози от първи профил? :)
 
От: Инвестиция

Колко е първоначалната инвестиция ? Демек колко пара трябва да вкарам първоначално в сметката.
 
От: Инвестиция

Разкажи каква ти е системата. И защо мислиш, че твоята е толкова уникална, че някой да ти праща всеки месец процент от печалбата. Най- вероятно говориш за арбитражни залози, което далеч не е откриване на топлата вода, но да видим. Друг начин за реално елиминиране на елемента "хазарт" няма.
 
От: Инвестиция

Привет на всички!Дълги години се занимавам с анализи и статистики.Знам,че доста хора са чували само отрицателни неща за залагането на мачове.Причината за това е, че повечето от хората залагат емоционално и без никакъв контрол върху банката си.Всичко това води до банкрут и отрицателни емоции.НО има и други хора,за които инвестирането в мачове е начин на живот.Мога да говоря доста по тази тема и съм отворен към всякакви въпроси.

Щом можеш много да говориш по темата и си отворен за всякакви въпроси, дай тогава на първо четене твои статистики, прогнози, за да видим, че не си поредният шарлатанин. Също така, държа да дадеш сносни примери с мачове, където елементът "хазарт" не присъства :)
 
От: Инвестиция

Честит празник на всички!Понеже пътувам,до няколко часа ще отговоря на всичките ви въпроси.До @uphero ,недей с лошо приятел!Такива определения може да дадеш на човек,когото познаваш!Останалото говори за липса на възпитание.
 
От: Инвестиция

Честит празник на всички!Понеже пътувам,до няколко часа ще отговоря на всичките ви въпроси.До @uphero ,недей с лошо приятел!Такива определения може да дадеш на човек,когото познаваш!Останалото говори за липса на възпитание.
Ми идиот си бате, огледай се първо в какъв форум си и тогава пускай подобни теми.
 
От: Инвестиция

То ако всичко е така, ти сам ще си трупаш печалбите и ще умножаваш залозите следващите пъти. Не виждам защо са ти партньори, след като винаги си на +.
 
От: Инвестиция

@dekemvri,няма как винаги да си на + това е изклучено.Аз си печеля и живея с тези пари,но се иска доста години за да увеличиш банката си и да залагаш с повече пари.Не е толкова лесно аз незнам вие как си го представяте "всеки заложен мач=печалба"...няма как да стане просто.Точно за това търся партньори,за да увелича банката си по-бързо.
 
От: Инвестиция

@Ivo_,аз залагам и си вземам печалбата(ако съм на печалба в дадения месец)
 
От: Инвестиция

Престанете да спамите темата на човека. Естествено че има и риск да се загуби и именно този риск се поема от другия човек, защото залага със свои пари. Похвално е че иска комисионна от печалбата накрая , а не предварително.
Uphero -> ти се огледай в какъв форум си. Форум за правене на пари. Ясно че не се интересуваш от залагания , не виждам защо се буташ тук , че чак и обиждаш. Добре ти го е казал човекът - липса на първите 7 години.
 
От: Инвестиция

Престанете да спамите темата на човека. Естествено че има и риск да се загуби и именно този риск се поема от другия човек, защото залага със свои пари. Похвално е че иска комисионна от печалбата накрая , а не предварително.
Uphero -> ти се огледай в какъв форум си. Форум за правене на пари. Ясно че не се интересуваш от залагания , не виждам защо се буташ тук , че чак и обиждаш. Добре ти го е казал човекът - липса на първите 7 години.
Ми то пари се печелят и като се продават слипове на пазара?
 
От: Инвестиция

@PyramidSeo,всеки месец гоня минимално 10% печалба.От първи Октомври съм средно 17%,да се надявам,че и за напред ще е така.Доста пъти съм бил и на загуба,важното е да се предържаме към банката си и % на залагане.Това са клучови моменти в инвестирането в тази сфера.
 
От: Инвестиция

@uphero,"Ми то пари се печелят и като се продават слипове на пазара?" прав си приятел,защо не рискуваш и не отвориш един щанд?Или единственото,което можеш е да спамиш ?Сподели ти с какво се занимаваш и в какво инвестираш?
 

Горе