Инвестиция по моя идея

Как са твоите проекти, скоро не си се хвалил?
Не звучаха като да правиш по 20к с еднократна инвестиция от 1000лв, но пък знае ли човек :)
Най-силно му гръмна бизнеса с пиците. После е тоя с логата и на последно място е модния му бизнес.
 
И аз имам идея, ако някой желае може да инвестира. Подходяща е за физически магазин. Мога да предложа памучни тениски с дигитален печат на много изгодни цени.
Печатам по иновативна know how технология, позволяваща ми икономичен и надежден печат директно в материята на текстила. Мога да предложа световни дизайни - черепи, цветя, илюстрации и т.н, мога да предложа и марки. Размери от XS до 2XL. Ползвам изгодни цени също така и за екипи от долнище и горнище. Мога да правя продукти по снимка тип Cartoon effect (не масовите тип телевизор), също така стенни часовици, пъзели и възглавници. Мога да предложа най-различни размери и дизайни (не е нужно да се взимат серии). Избираш > поръчваш > получаваш бързо и лесно на достъпни цени.

Продуктите нямат нищо общо с турските, китайските и т.н. Всичко се изработва с желаение и любов, за сметка на това получвате доволни клиенти и надежден доставчик.

Правил съм тениски за Златка Димитрова, "Beta Clinic", "CBD Biscuits", "Т.К. към НЧ Разград", "Рибоволни формации" , Механа-Ресторант "Дървеното", "ЕГЗОДИЯ ЕООД", "Сливенски маратон", кафе "Kofein" и др. - Пращам снимки и клипове на лично или мейл.

Възможност за изпращане на мостра за всеки модел преди серийно производство! Поръчваш след като одобриш.

Ако има някой сериозен, моля да се свърже с мен.

Поздрави!
Реална оферта за сериозни предприемачи. Без да са Ви нужни машини, оборудвания и т.н.
 
Как са твоите проекти, скоро не си се хвалил?
Не звучаха като да правиш по 20к с еднократна инвестиция от 1000лв, но пък знае ли човек :)
Не става въпрос за никакви проекти. Ама както и да е. Влизаш с 500 лв и другото го уреждам. Не е проекти човече, хората правят по 10-20 и повече К месечно. И не е нещо незаконно или в сивата сфера.
 
Здравейте отново,

Намерих инвеститор; може да затворите темата.

Иначе @deffnews , това което казваш звучи интересно. Защо не отвориш нова тема за това (или ако е ок и тук де) - бих искал да разбера повече :))

Поздрави,
 
Здравейте отново,

Намерих инвеститор; може да затворите темата.

Иначе @deffnews , това което казваш звучи интересно. Защо не отвориш нова тема за това (или ако е ок и тук де) - бих искал да разбера повече :))

Поздрави,
Точно я пусках, като прочетох това. И предварително си мислех, че ще намериш инвеститор. Просто хората тук са силно ориентирани към онлайн неща. И ти го казвам само веднъж, като предложение - помисли си дали не искаш да инвестираш малка сума за нещо голямо.
 
Хората правят по 20 бона на месец. с хиляда лева еднократна инвестиция. Майтап няма. Но то не е и само до парите. Аз например бих си поделил инвестицията с някой. Всякакви уеб дизайнери, програмисти и други от тукашната сфера, ще се гръмнат ако разберат, как някои хора им правят заплатата за една седмица.
Имаш ги 1000лв., дай подробности.
 

Горе