Инвестиция

rois

New Member
Търся някой да инвестира в стока, която продавам, като инвестицията ще му се върне в кратки срокове с процент печалба.
 
Здравей. Според мен така описано няма да набереш много хора. Всеки ще иска да види риск, възвръщаемост и още много други показатели. Не го казвам, за да ти разводнявам темата, просто се опитвам да ти помогна. ;) Ето какво виждам, че искаха в един случай някои инвеститори в продукт:

- Какъв % ще вземат като акции
- Има ли клиенти
- Кога ще се възвърне инвестицията
- Какъв % ще получи за Х пари
- Има ли настоящи клиенти - подписани договори
- Има ли бъдещи, ако да - подписани или договори пред подписване
- Имаш ли карта на пътя, който ще предприемеш до достигане на описаната цел
- Имаш ли презентация, кратко инфо
- Кои са ключовите предимства на продукта пред другите

И много други. Повярва ми, разцепват. Поне тези инвеститори, които си гледат сериозно интереса. Знам, че не става дума за нещо много велико, но просто шанса да хванеш някой с едно изречени пред добре описани отговори на тези въпроси горе е в пъти по-малък. Помисли как да представиш по-добре предложението си. И в интерес на истината и заглавието не е много грабващо. ;) Аз щях да го подмина, но видях, че е нова тема в раздела, а него го следя с интерес. ;)
 
Благодаря за коментара. Идеята беше, че не исках информацията да е публична, за това който има интерес просто да ми пише на лс за подробностите.
 
Благодаря за коментара. Идеята беше, че не исках информацията да е публична, за това който има интерес просто да ми пише на лс за подробностите.
Да, разбирам, но реално цифрите винаги може да са приблизителни, продукта да е Х, плана да е написан (какво ще се случи до тия и тия продажби) и подробности и детайли вече на лично. Не искам да споделяте каквото и да е, искам просто да направите така, че да привлечете интерес. И следователно да имате запитвания и лични съобщения. ;)
 

Горе