Индексиране от Google

match

New Member
Може ли да се каже през колко време ндексира Google?
Кога за последно се е случило това?
 
От: Индексиране от Google

Г. си индексрира постояно, а това колоко често ще ти индексира теб зависи колко често ще се обновяваш сайта.
 
От: Индексиране от Google

Г. си индексрира постояно, а това колоко често ще ти индексира теб зависи колко често ще се обновяваш сайта.
+ още много фактори като линкове и т.н.
 
От: Индексиране от Google

Прясна информация за последния ми сайт. На 22 този месец си го сложих в подписа и го пратих на няколко места още, без да го пращам директно на Г, на 29 вече беше индексиран. Гледам в статистиката Г бота, минава почти всеки ден през него. А, и нямам още линкове към него от други сайтове.
 
От: Индексиране от Google

Опит от днес - в 10:30 тая вечер публикувам статия в блогърски блог. В 11:20 статията вече е индексирана. :)
 
От: Индексиране от Google

В началото г е активен, докато не отчете, че сайта не се обновява често

След това се успокоява :) и може да се каже, че дори те позабравя
 
От: Индексиране от Google

А какво следва да се разбира под често?Ежедневно или.....
 
От: Индексиране от Google

Ами на моя блог който е на около 2 месеца направи онова индексиране, за което написах по-горе. Задал съм в уебмастър туулса да обхожда бързо, ама не съм сигурен дали е само от това, със сигурност този начален интерес е поне 1 месец, ама може и да е повече :)
 
От: Индексиране от Google

Какво точно трябва да се разбира под обновяване на сайт?
 
От: Индексиране от Google

Става дума за dating сайт.При него как може да се обновява съдържанието?
 
От: Индексиране от Google

Ми като си нагласиш нещата така, че да се регват нови потребители :) Докарай си трафик от директории и т.н.
 
От: Индексиране от Google

"Тъпия "Гугъл ендексира всичко .
При мен е индексирал следното "PHP Error Message. Fatal error: Corrupted encoded data detected in....."
колкото да се чудя сега как да го оправям и това .
 
От: Индексиране от Google

индексирал до е, защото се показва в страницата
нормално
или поправи фаталната грешка (strongly recommended), или спри показването на грешките (not recommended)
 
От: Индексиране от Google

Е то ясно , че трябва да я поправя щом е фатална грешка само дето нямам нито идея как се е появила нито как да я оправя .Всъщност имам ще питам самия мистър Г .
 
Последно редактирано:

Горе