Индексофобия...

profusion

New Member
Вече не мога да разбера какво става..... не пипам сайта, индексира се.....а постна нещо Г веднага ме изритва .....вече имам гуг-индексофобия :shock::oops:
 
От: Индексофобия...

Вече не мога да разбера какво става..... не пипам сайта, индексира се.....а постна нещо Г веднага ме изритва .....вече имам гуг-индексофобия :shock::oops:
Да ти кажа и аз съм забелязвал подобна ебавка от страна на Гугъл. Преди известно време по най-добрата ключова дума излизах на 1-ва страница. Амбицирах се и започнах да работя повече върху него, след 1 седмица беше в трета глуха 6-та или 7-ма страница. Незнам защо се получава това?!?!

П.П. Страхотен термин - индексофобия :)
 
От: Индексофобия...

Шегувах се :) И на мен са ми се случвали такива неща - замислете се дали не прекалявате с нещо. Примерно, известно е, че търсачките отдават по-голямо значение на думите с <б>, <стронг> и др. тагове - ако обаче ги използвате прекалено често - ефекта е отрицателен.
Нещо друго което съм забелязал:
Пиша пост в блога, адвам в мрежи - до 15 минути страницата е индексирана и излиза по важни за мен търсения. Чак тогава обаче се сещам, че съм забравил да напиша нещо или имам грешка, едитвам поста и страницата пада или изчезва от търсенията(особено ако добавя линк).
В някои случаи за нови сайтове се знае, че излизат по-напред от колкото заслужават и с времето си падат.
Може много да се гадае...
 
От: Индексофобия...

и при мен стана така с новия ми блог, в началото гуглето индексираше като лудо всичко като ненаситна ламя и то на добри позиции , после като почнах с алтове събмитвания и прочия ме оряза...шантава работа
 

Горе