Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

dimdoff

Member
И такива неща ли има по света???

Индиец твърди, че не е ял и пил нищо в продължение на 75 години! Прахлад Яни е 83-годишен старец, който живее в пещера без никакъв вид храна или вода. Г-н Яни твърди, че е напуснал дома си на 7 години, за да търси духовната мистерия, с която е бил благословен от 3 индуистки богини.

[video=youtube;_jLR3KaATUM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_jLR3KaATUM[/video]
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Пълни глупости.
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Ама вие верно ли се връзвате на такива дребни трикове за трафик? А уж сте в бранша....
Хранил се е от слънце....да, бе - аз си отглеждам динозаври в спалнята.
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Абе нали за това отварям темата. Да няма някакви свръхестествени неща, дето не ги знаем :)
 
Да пуснем ние една новина "Българин не е вземал заплата 2 години и издържа 4 членно семейство" :D
 
От: Re: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Да пуснем ние една новина "Българин не е вземал заплата 2 години и издържа 4 членно семейство" :D

Не е майтап това. По свръхестествено от БГ няма :)
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Майтап майтап ама си има цяла дума за това нарича се бретарянство, освен вегани, вегитарянци и месоядни, като повечето от нас има и бретарянци хранещи се със светлина, явно са се научили да фотосинтезират някак си, тия са извънземни;-)

А от нас Българите по-издържливи нема то е ясно, сега ше ги видим византииците, грък боб яде ли светлина не вярвам да проядат.
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Това е напълно възможно, дори има такива хора и в БГ.
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Всичко е светлина - защо да не е възможно. Просто не всички можем да го направим. :)


Доообре, аз трябва да ставам, че ди нозавъра е гладен, а като е гладен се изнервя, а като се изнерви не иска да ми се гали.
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

:lol::lol: Ако си мислите че е възможно да живеете на фотосинтеза сте сериозно сбъркани, честно... :D
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Бретарианство се нарича, да. Има материали тук там...да не ги публикувам. Абе интересна работа все пак.
 
От: От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите


...сигурно е спряла да яде без да знае как се практикува това...горката.

"....В съвременния свят са известни около 200 случая на хора, които живеят, без да приемат храна. Един от тях е Хира Ратан Манек..." .. Не всички оцеляват, само най-добрите :)
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

И аз мисля, че това е невъзможно, ако еволюираме в бъдеще по-някакъв начин може би, но сега едва ли, индийски номера са това, те и пикня от крава си сърбат за закуска...
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Аз прочетох варненец :D
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Само един идиот може да се отдаде на подобен начин на живот
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Като не приема вода, как ще си набавя нужното количество течности? От светлината ли? Без вода, човек няма да оцелее повече от два-три дни, този карал така 75 години... :lol:
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Нещо почти по темата :)

Scan reveals 1,000-year-old mummified monk hidden in statue

150227111146-mummified-monk-ct-scan-medium-plus-169.jpeg
 
От: Индиец не е приемал храна и вода 75 години – потвърдено от лекарите

Дааа това е повсеместна практика да се мумифицираш приживе в днешно време, аз пробвам с водка примерно:lol:
 

Горе