Продава се: Инстаграм акаунт с 51.5к последователи и 5к последователи

Adnancobeed

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет.
Продавам два инстаграм акаунта
51.5к последователи = 700лв
5к последователи= 100лв
Пишете за въпроси и повече инф.
 
Да си знаете защо купени страници/профили нямат engagement. ;)

Това е 3-то поколение клик ферма. От едно устройство управляваш няколко хиляди мобилни устройства сглобени като сървърен рак.

Минават всякакви проверки и се продават свободно.

GJVB-CqWwAAuSEY.jpeg
 
Да си знаете защо купени страници/профили нямат engagement. ;)

Това е 3-то поколение клик ферма. От едно устройство управляваш няколко хиляди мобилни устройства сглобени като сървърен рак.

Минават всякакви проверки и се продават свободно.

Виж файлът 32461
Не трябва ли да имат различни акаунти във всяко мобилно устройство? Къде се купува нещо подобно?
 
Не трябва ли да имат различни акаунти във всяко мобилно устройство?

Правенето на акаунти и верификацията им с фалшиви данни се автоматизира. Не е нещо особено.

В най-лошия случай, ще наемеш хора за жълти стотинки от някоя развиваща се държава да кликат. Струва буквално под $1 на час да наемеш такъв кликач. Така правеха преди.

Къде се купува нещо подобно?

Мяркал съм по форумите за blackhat. Не съм срещал да има готови ракове, където само да навържеш телефоните, но ако се разровиш би трябвало да можеш да намериш. И аз мога да ти сглобя ако ми се занимава.

Така се тренират и ИИ моделите в момента - някой седи и ръчно цъка за да етикира данните, а ти наемаш фенси фирма, която уж използва ИИ. :)

Една моя любима статия от миналата година, която обяснява много добре този проблем:


Screenshot 2024-03-25 at 22.21.51.png

По принцип ако някой се реши да купува такава страница/група и т.н. е добре да иска статистика за конверсии и ангажиране. Изкуствено надудите акаунти нямат конверсия. Имат само последователи.

Една от причините постове като този на автора да са изключително смешни.
 

Горе