varlov
New Member
Последно редактирано:
Да, ако бяхме адулт форум, можеше всеки да си го премери и да постне резултата тук. Хахаха. Това тулче доста добре изгледжа - май се оказваме мачовците на Балканите.в една класация да не сме на опашката![]()
.. можеше всеки да си го премери и да постне резултата тук.
дай нещо по-екзотичноедин унгарец..
То не е написано, ама некакси не е нормално.И какво Ви пречи?
1. "Webmaster's Off Topiс - тук можете да си говорите за всичко"
2. В правилата не мернах да е забранено
Теорията трябва да се докаже на практика![]()
Няма грешка, не бой се, Тома неверни. Само дето екзотичните приятели май са кът тъдявапреди да пипаш искам да видя що за ръчичка е това да не стане грешка![]()
Те индийците порно не снимат, че там ако ги хванат и направо ще ги обесят. Пък и коя ли порно актриса ще се съгласи да се снима с някакъв мангал.Абе може и да има нещо верно защото аз индиец порно актьор не съм виждал а бая унгарки са в индустрията сигурно и доста унгарци участват.
А тая с художествените разкази за Неапол я зарежи за да е представителна извадката трябва да е с около 1000 мъже![]()
Ееее, българите малко са ги изложили в това, което си постнал.Така си и мислех, резултатите са компрометирани. Повечето от половината са self-reportedДругата половина не вярвам да са представителна извадка..
Няма грешка, не бой се, Тома неверни. Само дето екзотичните приятели май са кът тъдява