Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

bormanbg

Active Member
Здравейте, може и въпроса ми да не е зададен правилно, но той е:

В "Инструменти за уеб администратори" - "Връзки към сайта ви" в админ панела на Google-то, на колко време отчита и показва връзките към сайта ми - след като една връзка е индексирана от Гугъл, то веднага ли се показва в админ панела (примерно за 24-48 часа), или се показва чак след 2-3 седмици?

И още нещо - тези домейни, които са най-отгоре - те ли са "най-тежките" или не?

Благодаря предварително! :)
 
От: Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

Не съм наблюдавал на скоро, но по-скоро на няколко седмици от колкото на няколко дни :). А подредбата като гледам е по брой връзки към твоя сайт. Тоест сайта с най-много връзки към теб е най-горе, а не най-важния.
 
От: Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

KISS, благодаря за отговора :)

...с риск да бъда нахален - а как мога да разбера кой е най-важния сайт/на-важните сайтове (само не на принципа на проба и грешка) :)
 
Последно редактирано:
От: Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

http://www.opensiteexplorer.org/ ги показва по важност (всъщност по авторитет на домейна), но много по-малко линкове ще видиш там. Все пак не могат да се сравняват с процесорната мощ на Google. Всъщност никой на планетата не може.
Иначе не се знае кои са най-важни, то не само авторитета е важен. Да са по твоята тематика си е най-важно.
 
От: Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

като си смених хостинга почна да показва по-малко от реалното линкове и му отне 3 седмици преди да почне да показва реалните данни
 
От: Инструменти за уеб администратори - Връзки към сайта ви - на периоди ли отчита?

Не знам до колко е полезен този инструмент "Инструменти за уеб администратори" - "Връзки към сайта ви", понеже показва повторенията.
 

Горе