Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Green Bars

Well-Known Member
Здравейте,

някой да знае за инструмент, който при зададен урл ви дава информация колко лайка има този урл в различните социални мрежи.
И още по добре ще е ако може да се вкара списък с урл адрес /примерно сайтмап в xml формат/ и да извлече брой лайкове за всеки адрес
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Здравейте,

някой да знае за инструмент, който при зададен урл ви дава информация колко лайка има този урл в различните социални мрежи.
И още по добре ще е ако може да се вкара списък с урл адрес /примерно сайтмап в xml формат/ и да извлече брой лайкове за всеки адрес

Инструмент чрез който хората харесват даден урл е инструмента, който показва и колко хора са харесали дадения урл. Такива инструменти предлагат всички социалки, трябва да им разгледаш девелопърските приставки. Относно другия ти въпрос, то това нещо което увеличава лайковете ти, не се ли намира на въпросния урл се води за спам и не е се толерира от социалките, а и няма смисъл да вдигаш лайковете на урл-та от xml мапа ти, като можеш да си вдигнеш лайковете само на един от всичките и обикновено на него се прави и цяла страница в социалките. Масово хората избират това да им е началната страница, понеже се приема, че тя се оптимизира само за една ключова дума и тя е бранда в тази връзка доверието към бранда се вдига, ако го има и в социалките, следователно първата страница е най - добре да се използва за социалките и за трупане на лайкове. Лично аз ползвам трика и съм направил страници и на отделни подстраници на някои сайтове, но целта е ми е друга не трупане на лайкове.

Надявам се да разбра какво се опитах да ти обясня.
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

нищо не ми обясни, защото говориш неща дето не съм питал за тях.

Аз питам за тул в който като вкарам примерно 50 урл, да ми даде за всеки един урл колко лайка има.
А не да ги увеличава :)

Относно другото че всяка социалки си има апи и това го знам, но защо да се тормозя аз да правя тул за проверка. Аз питам дали има такъв готов .
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

нищо не ми обясни, защото говориш неща дето не съм питал за тях.

Аз питам за тул в който като вкарам примерно 50 урл, да ми даде за всеки един урл колко лайка има.
А не да ги увеличава :)

Относно другото че всяка социалки си има апи и това го знам, но защо да се тормозя аз да правя тул за проверка. Аз питам дали има такъв готов .

Е как да не ти отговорих. Казах ти го точно и ясно! Използваш приставките на социалките.

Копираш скрипта на файсбик 50 пъти, на всеки или ръчно ми задаваш за кой урл да ти показва или правиш един скрип, който да си ги взима автоматично и така имаш статистиката. Файсбук има доста хубава девелопърска част, разгледай я, ако си упоменал ID-то си като администратор за сайта, можеш да виждаш всякакви статистики.

Готово такова решение надали ще има, понеже самата идея е глупава! Един нормален сайт е с да кажем 100 линка има сайтове с по милион, има различни стилове сайтмап и т.н. Но ако имаш желание и имаш 50 линка и искаш да си ги следиш, казах ти как да го направиш. Ще ти отнеме не повече от 1 час цялата процедура за 4-тири социалки да кажем и то ако всичко го правиш ръчно.
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

http://www.tomanthony.co.uk/tools/simple-bulk-social-counter/
Ето един тул дето проверява , ама до 10 линка на веднъж.

Видях че и Scrapebox има такъв адон.

А ти наистина си хаховец! За да тръгнеш да се занимаваш да откриваш топлата вода и то ръчно , WTF!
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

http://www.tomanthony.co.uk/tools/simple-bulk-social-counter/
Ето един тул дето проверява , ама до 10 линка на веднъж.

Видях че и Scrapebox има такъв адон.

А ти наистина си хаховец! За да тръгнеш да се занимаваш да откриваш топлата вода и то ръчно , WTF!


Ти въобще не разбра какво ти написах, нмо както и да е :wink:
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Хаховец, верно нищо не обясни по темата.

Какви ръчни скриптове, какви 5 лева? Тука говорим за готово решение, а не тепърва да ходиш в дев. на ФБ.
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

http://www.tomanthony.co.uk/tools/simple-bulk-social-counter/
Ето един тул дето проверява , ама до 10 линка на веднъж.

Видях че и Scrapebox има такъв адон.

А ти наистина си хаховец! За да тръгнеш да се занимаваш да откриваш топлата вода и то ръчно , WTF!

Като проверих с този тул - той отчита единствено линкове, споделени чрез бутон на сайта или нещо подобно.
А не като цяло колко линка присъстват в дадената соц.мрежа.

Поправям се: Сега проверих и вътр.страници и явно всяко URL е отделно, а не за целият сайт по нач.страница и е възможно да е точно, което е супер :)
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Стига сте се самообиждали с глупавите си постове. Ти въобще виждала ли си какви инструменти има в "дев на ФБ" ?
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Да има такъв тул и то онлайн. Миналата седмица го гледах, но не се сещам за името. Ще го потърся и ще пиша. Показва шерове, лайкове, + и туитове, както и репинове в Пинтер. Само да намеря сайта ще го напиша.
 
От: Инструмент за брой лайкове от FB, G+, Twitter, SU, Pinterest и т.н.

Сглобих ти нещо, ама трябва здрава машина :
http://pastebin.com/vFvJPgPe
Кода от линка умножен по толкова колкото ти стиска.
Ето един тул направен от българин:
http://share.cloxy.net/
Но е само за 1 линк
 

Горе