"Инструмент" срещу творческият мързел?

Bitex

Member
Здравей банда, има ли такова животно според вас. Което да Ви изкарва от тоталният мързел и творческо "забиване" и да ви кара да почнете развитието на новият проект и т.н.... Бихте ли споделили лично наблюдения?
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

ами при мен или е някоя песен или е някое момиче и в много редки случаи някой филм...
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

Ти помага да не забиеш? При мен точно те ме "развалят" :D Но май-не ти разбрах отговора заради това така реагирам :)

Ето 1 съвет от мен - затваряйте си програмите които ви разсейват в моя случай - ICQ и Skype!
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

Смисъл филм,песен или момиче ме вдъхновяват :d:d Иначе аз работя вечер (късно вечер и обикновено няма кой да ме притеснява освен някой от предприемач :d)
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

То и аз така бях като бях млад ала сега не издържам мн мн и като стане 11-12 и почвам да се прозявам :) Като си спомням преди до към 4-5 часа седа на pc-то след това на даскало... а сега не стига че лекциите ми са от 10 ми отново си лягам в 12... Лоша работа .. одъртявам :> Все пак леко отклоних темата..

Някой др. как бяга от мързела?
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

Трудно!
Преди година някъде си купих домейн за нов проект , и още не съм седнъл да го правя.Лоша работа.
Може би проблема идва от там че незнаеш как точно да изглежда самият сайт/форум.
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

моя съвет е не сядай на компа 1 ден поне и не мисли за онлайн шитс и после вече почвай да ни мачкаш
 
От: "Инструмент" срещу творческият мързел?

http://knigoteka.com/book/131423 - гласувам за нея с две ръце и 2 крака - наистина помага ;) (единствените пари, за които не съжалявам че съм похарчил)
 

Горе