Предлагам: Интеграция на електронен магазин/сайт с ЕРП/складов софтуер.

imagination

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Предлагам интеграция на електронен магазин/сайт със следните ЕРП/складови софтуери.

- Микоинвест
- Макономи
- Зерон
- СмартПро
- Incocloud
- Мистрал
- Еstateassistant
- други, при наличние на информация за тях. Колибри примерно ми отказаха достъп до информация относно работата с техният сървис.

Интеграцията включва синхронизация на продукти/оферти (цени, наличности, цялата инфромация за продукта), поръчки, контрагенти, други (съобразно спецификата на бизнеса)

Работя със сайтове тип "индивидуални решения", PrestaShop, OpenCart, WP (WooCommerce). При наличие на документация реално системата на сайта не е от голямо значение.

За повече информация - питайте.

Отговор на въпроса колко струва може да се даде при по-детаелно задание.
Примерно:
- Желая да синхронизирам цени/наличносто от Микроинвест склад в моя сайт, който е направен с WooCommerce.
- Имам складов софтуер с 4 склада, като налчиността за онлайн магазина се определя като сума от наличностите в склад 1 и 4. Цената за краен клиент е спрямо ценова колона "Х" от склад 2, а ценова колона "Y" е за дилъри с 25% отстъпка. Използвам Prestasop.

Поздрави.
 
Нещо не разбрах.
Клиент има сайт на опен карт и складова програма на микроинвест.
Ти предлагаш само да ги вържеш ли?
Ако някой няма складова и сайт.Ти предлагаш ли възможност
склад и онлайн магазин да ги инсталираш?
 
Нещо не разбрах.
Клиент има сайт на опен карт и складова програма на микроинвест.
Ти предлагаш само да ги вържеш ли?
Ако някой няма складова и сайт.Ти предлагаш ли възможност
склад и онлайн магазин да ги инсталираш?
Здравейте,
към момента само връзката. "Склада" обикновенно си има съпорт, и в повечето случаи вече е действащ. Разбира се при желание мога да съдействам. Сайтове прави всеки 3-ти в този форим, включително и аз. Но темата е за друго.
Поздрави.
 
здравейте,
От доста време търся някой да изгради нов сайт/ел. магазин, който да е интегриран със настоящия складов софтуер Nelologic на Набла ООД. Дали бихте предложили нещо относно една такава разработка?
 

Горе