Интеграция на хороскоп в сайта

vAngelow

Active Member
Здравейте,
разгледах вариантите които има в интернет и не ми харесаха но забелязах че http://www.muzik-bg.net/ използват хороскопа на dir.bg Разгледах пробвах и не можах да разбера как са го взели и по точно дали dirbg предоставят тази функция безплатно или някак я крадът ако мога така да се изразя.

Ако може да ми помогнете ще съм благодарен!
 
От: Интеграция на хороскоп в сайта

Не съм гледал как е точно в този сайт, който даваш за пример, но предполагам, че не е кражба, просто са се възползвали от една услуга, която дир.бг дава възможност: всеки да вгради код в своя сайт, за да ползва услуги на дир.бг, една от тези услуги е точно хороскопите, които даваш за пример и за които питаш. Виж тук за услугата.
 
От: Интеграция на хороскоп в сайта

Това го видях и го пробвах вече но не ми върши работа мисълта ми е като на примерния сайт който съм дал .
 
От: Интеграция на хороскоп в сайта

Събират информацията от dir.bg примерно в PHP Simple HTML DOM Parser или някакъв регулярен израз записват го при тях в .html документи (saita.com/horoskop_telec.html, saita.com/horoskop_oven.html ) и при клик се чете дадения .html файл
 
От: Интеграция на хороскоп в сайта

Аз ръчно си написах за моя сайт и го ъпдейтвам всеки месец с cms системата
 
нещо работещо по тази тема - имам един домейн подходящ за зодии и хороскопи и се чудя какво да го правя
 
да ама не се получава, а и не разбрах къде се слага кода, ако инсталирам един уорд прес къде да го забода
 

Горе