Интеграция на eMAG Marketplace с OpenCart

От: Интеграция на eMAG Marketplace с OpenCart

Здравейте и за много години!

Първо да благодаря за адекватните към темата постове на @СТАН и @lqllqlq.

Нямам намерение да губя време за опровержение на неоспоримо невярна информация поместена в част от точки от предходния пост. Не мога и да водя диалог/спор с некомпетентни хора за техническата реализация на подобен проект.

Ще дам само някои пояснения:
Да, вече има безплатно решение/модул и за онлайн магазини за OpenCart. След излизането на безплатния модул, всеки който е отправил запитване към мен за моя модул беше осведомяван, че вече има и безплатно решение с линк към него.
Поддръжката винаги е била основния фактор в идеята да продавам мой продукт. Всеки продукт без поддръжка рано или късно се превръща в неизползваем такъв.
Всеки, който желае може да получи повече информация относно модула на лично съобщение.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: От: Интеграция на eMAG Marketplace с OpenCart

Здравейте и за много години!

Първо да благодаря за адекватните към темата постове на @СТАН и @lqllqlq.

Нямам намерение да губя време за опровержение на неоспоримо невярна информация поместена в част от точки от предходния пост. Не мога и да водя диалог/спор с некомпетентни хора за техническата реализация на подобен проект.

Ще дам само някои пояснения:
Да, вече има безплатно решение/модул и за онлайн магазини за OpenCart. След излизането на безплатния модул, всеки който е отправил запитване към мен за моя модул беше осведомяван, че вече има и безплатно решение с линк към него.
Поддръжката винаги е била основния фактор в идеята да продавам мой продукт. Всеки продукт без поддръжка рано или късно се превръща в неизползваем такъв.
Всеки, който желае може да получи повече информация относно модула на лично съобщение.

Пич само не ме наричай некомпетентен и че давам невярна информация!!! Не може да казваш че нещо е невярно, без да кажеш кое! Това е ламерско и показва какъв ти е капацитета и колко сериозно подхождаш към хората. Относно обновяването и подръжката на глупавия ти модул (които ще ти го предоставят 10 пъти по разработен от емаг абсолютно безплатно и с подръжка и всичко останало) не съм видял нищо написано. Ти сериочно ли очакваш някои сериозен търговец да разчита на твоята дума? Това се обвързва с договор, така е при всички сериозни приложения и така нататък! Преди да тръгнеш да пишеш и да продаваш нещо е необходимо да се информираш какво е това нещо и най - важното да информираш клиентите ти какво си купуват! Аз нямам проблем да го купя от теб 1000 лева да кажем (не знам колко искаш), но да ми гарантираш писменно с електронен подпис (ако нямаш ще ти платя да си изкараш щот съм пич), че ако надпродам нещо ти ще ми го платиш, ако ми решиш проблема с картинките, филтрите и описанията. Ако ми запазиш позицията в серпа на гугъл и промениш цените да са такива каквито аз искам! Една камара програмисти го правим това в момента за моите сайтове и извода до който стигнах е че е по лесно да платя на няколко девойчета студентки да ми качат продуктите на темплейт и да си ги хакна в емаг. Без постоянно 24 часово наблюдение на продажбите в емаг няма да стане номера, това може да се избегне само ако се интегрира склад софтуер директно към емаг, но това значи да им кажеш всичко, което пак не си е работа, другия вариант е да имаш заделена стока само за тях, което е удоволствие което малко могат да си го позволят, а и както им вървят продажите за два дена 1000 и след това половин година само 5 ще си избиеш парите на кукуво лято! Това е същата работа като глупавата програма на един пич за препубликуване на обяви в olx i базар дето сега всеки купил си я блъска! Е па няма да ви оставя намира, щото след това тези клиенти идват при мен или други колеги ужасно разочаровани и като сте ги излъгали за 5 лева, как да ми се доверят да ми дадат 1000 лева за реален труд! Или не се занимавай с мен и не ме споменавай или отговори на въпросите ми, всичко друго си е чиста проба измама и всеки които купи квото и да е от теб ще съжалява и ще ми пише на майла или на лично за помощ, както се случва не рядко от форума!
 
От: Интеграция на eMAG Marketplace с OpenCart

Здравейте - не мисля че има нужда от спор
hahovec - дал много сериозни аргументи които ще създадат затруднения по отношение на интеграцията
stan_bg - е направил модул който осигурява интеграция.
Ние не сме виждали като и вие не сте виждали модула на емаг нито модула на stan_bg.
За това мисля че е най добре този който интегрира сам да направи своят избор.
Да hahovec всичко това което пишеш е така но не може да казваш че едно нещо не е хубаво без да си го виждал. Нека уважаваме труда на другият.
Тук според мен проблема не е в модула на stan_bg. Проблемът е както казва hahovec в многото допълнителни неща които трябва да се направят.
Според мен в момента спорът е безсмислен нека да поживей и да видим както се казва.
 
От: От: Интеграция на eMAG Marketplace с OpenCart

Към @hahovec: С всеки следващ пост потвърждаваш твърдението ми, че си некомпетентен. Освен това бих казал, че подхождаш детски с безпочвени нападки и безумни сравнения с трети лица. Не осъзнаваш ли, че не всеки е на 18 години и хормонално небалансиран, за да ти отговаря кое точно те прави некомпетентен.

Е па няма да ви оставя намира, щото след това тези клиенти идват при мен или други колеги ужасно разочаровани и като сте ги излъгали за 5 лева, как да ми се доверят да ми дадат 1000 лева за реален труд! Или не се занимавай с мен и не ме споменавай или отговори на въпросите ми, всичко друго си е чиста проба измама и всеки които купи квото и да е от теб ще съжалява и ще ми пише на майла или на лично за помощ, както се случва не рядко от форума!

Що за глупост е това ? В какъв филм си влязъл ? Чакай не ми отговаряй, наистина не искам да знам. Прави си пропаганди колкото щеш все пак това е място, където всеки си говори каквото си иска. Не може да очакваш отговор след като не може да се срещнем на едно и също интелектуално равнище. Това е първия и последен миг внимание, който ще ти отделя. Желая ти скорошно съзряване!
 

Горе