Интересен начин за по-бързо индексиране

От: Интересен начин за по-бързо индексиране

ооо да, пробвайте и да видите какво ще стане
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

Епа бробрах и какво стана устатко ?
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

Ако банваха щеше да може да се прави мръсно много лесно сещаш ли се умнико ??
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

Всъщност наистина е лесно да се прави мръсно, но не по този начин (нарочно няма да кажа как).
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

scorpiass, Явно "Е ПА" всичко ти е ясно. Цъкай смело
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

Смисълът е: бързо индексиране - бързи пари :)
 
От: Интересен начин за по-бързо индексиране

Бързото индексиране си е важно, ако бизнеса ти е свързан с новини или други актуалности. Ако има гореща новина, Google трафика го лапа, най-бързо индексирания свестен сайт ;)
Също на големи пазари като англезичния, където конкуренцията е сериозна и блогърите си крадат идеи за статии (могат да се появят десетки глонинги на иначе оригиналната ти статия).

Сещам се за два и изпитани метода, освен да си забучиш RSS-а където свариш (впрочем избягвайте FeedBurner - бави)
1. Събираш няколко стотин последователи в Twitter. Слагаш на CMS-а plug-ин дато да twitt-ва при нов пост (избираш услуга за скъсяване, която да пази реалния адрес заради СЕО-то). Заглавието и линка ти се озовават на стените на стотици профили за секунди напълно автоматично. (има и подобни врътки за social bookmarking, ама не съм ги пробвал)
2. Във Facebook има едно готино приложение Networked Blogs. Връзваш си RSS-а там, примамваш малко хора да са му фенове (ако нямаш приятели, самото приложене си има малка мафия, подбна на Digg-ската "аз на тебе, ти на мене"). По принцип най-скоростната автоматична пороверка за новости е на 6 часа, но можете да го накарате да провери и ръчно веднага. Ако има нов материал, той се озовава на стените на последователите :). Тук пък е вредно да имате прекалено много последователи... май последния път за това ме бан-наха като спамър.

И двата сайта са с огромна популярност и PR и съответно се индексират бъъързо. С което и вашата връзка бива забелязана бързичко. Ако сайта ви е свестен, може да се се видите в резултатите след часове и дори минути, вместо след дни.
 

Горе