Интересни мисли и цитати

xainov

Well-Known Member
Време е тук да се появи една тема за интересни мисли и цитати. Вярвам, че всеки от тукашните предприемачи си има свое кредо в живота. Защо не го споделите? Ако пък нямате такова, може да напишете някоя интересна или забавна мисъл или цитат, които ви кефят.

Аз намирам силен смисъл в една мисъл на Виктор Коняхин:

"Присъдите на съдбата не подлежат на обжалване."
 
Ако някой те хване в крачка по форумите - заплаши го с чупене на кости!

Автора на темата.
 
Ако някой те хване в крачка по форумите - заплаши го с чупене на кости!

Автора на темата.

Специално за теб ще го повторя: "Присъдите на съдбата не подлежат на обжалване."
В този живот рано или късно всеки си получава заслуженото. Примери много. 'Щото големите уста в този форум много, големи клавиатурни герой дал Модератор още повече. Всички безсмъртни и полубезсмъртни тук, чак се чудя какво компенсирате с такова голямо перчене - бедна душевност, отблъскваща същност, слаб умствен капацитет или малка пишка. Ти с RealMoney (дето Real са му само мечтите) какво компенсирате?

И за да не съм тъп спамер, цапащ темите на хората, още 1 мисъл от мен, в която съм сигурен, ще се припознаете: "По принцип мозъчните гънки не се виждат, но липсата им винаги се усеща осезаемо."
 
"Чувството за обективно възприемане на реалността, се нарича цинизъм, от хората, които не го притежават."

Бърнард Шоу
 
“Добрата дума, придружена със “Смит енд Уесън”, действа далеч по-ефективно, отколкото само добра дума”
 
Моят Бог, е моята съвест.

Аз си го измислих преди 15-ина години.
 

Горе