Интересни SEO Съвети

seopalbg

New Member
Първото по рода си списание за SEO оптимизация, PPC реклама и професионално управление на профили в социални мрежи Индекс! Списанието е подходящо както за начинаещи, така и за напреднали в SEO сферата.

Съдържание на списание Индекс Брой 2:



Какво е PPC реклама? - стр. 1-2
Топ 5 изпитани начина да подобрите блога си - стр. 3-4
Някои от доказано печелившите SEO тактики при направата на нов сайт - стр. 5-6
Топ 10 SEO приложения за 2012 - стр. 7-8
Как да подобрим възвръщаемостта на инвестицията за нашият сайт - стр. 9-10
Facebook тест - доколко познавате социалната мрежа? - стр. 11-12
12 термина от речника на SEO специалиста - стр. 15-16
Facebook тест - Отговори и резултати - стр. 17-18
Как да направим перфектна целева страница - стр. 19-20


Тъй като нямам много публикации в форума, не мога да сложа линкове за директно сваляне, нито да прикача списанието като файл и също така да добавя видеото, което приготвихме за списанието. Ако някои се интересува да ми пише, много съжалявам, че се получава така.
 
Последно редактирано:
От: Интересни SEO Съвети

CEO или SEO? Я пак?

Как не можеш да го сложиш? Не можеш ли да го пуснеш без http://www атрибут? Егати.... само по default не става нали, трябва и акъл малко.
 
От: Интересни SEO Съвети

Много несериозно, да не ви открия списанието в гугъл за 5 минути. Ама то вие си приказвате за СЕО, остави, че е грешно, ама и сами да не си спазвате съветите...
 
От: Интересни SEO Съвети

Вече спирам да се занимавам (че да си спестя епитети), чакам само смислен коментар на следното :
Код:
<meta name="description" content="If you are struggling with your online marketing efforts, get professional SEO and SEM help from SEO PAL. Professional technical SEO, link building and PPC advertising!"/>
това ви е на хоум пейджа :oops:
 
От: Интересни SEO Съвети

Влади ме изпревари за линка. Имам няколко забележки към сайта, но ще ги пратя на лично. Успех със списанието.
 
От: Интересни SEO Съвети

Бе открих го аз, но е много несериозно така :beer: - предлагаш услуга, по която ти самия си...

00130BackyardSandbox-kids-.gif
 
От: Интересни SEO Съвети

Клипа кефи много добре се е получил. Успех!
 
От: Интересни SEO Съвети

Здравейте колеги ,

След празниците реших малко да разгледам какви коментари има по сайтовете ми и също да изтрия малко спам. И на какво мислите че попаднах?

img59.imageshack.us/img59/2118/seopalbg.png
( За съжаление нямам 10 пост-а за да имам право да посочвам линкове и снимки . Но всеки може да паст-не това в браусера си )
Браво колеги от SEOPAL.bg / SEOPALBG.COM . От киломентри си личи колко сте добри :) Не със спам ще се докажете на пазара. Ако бяхте толкова про. То вие щяхте да се свързвате с собствениците на сайтовете и щяхте любезно да помолите за едно линкче или едно ревю. Добре че сте регистрирани като спамери в няколко вече blacklists за да не се налага да ви трия мненията .

Хип Хип ура за SEOPAL . Ние обаче не толерираме СПАМ .


Disclaimers : Случайно попаднах на тази тема след като почнах да търся къде другаде в нет-а има инфо за SEOPAL
 
От: От: Интересни SEO Съвети

Здравейте колеги ,

След празниците реших малко да разгледам какви коментари има по сайтовете ми и също да изтрия малко спам. И на какво мислите че попаднах?

img59.imageshack.us/img59/2118/seopalbg.png
( За съжаление нямам 10 пост-а за да имам право да посочвам линкове и снимки . Но всеки може да паст-не това в браусера си )
Браво колеги от SEOPAL.bg / SEOPALBG.COM . От киломентри си личи колко сте добри :) Не със спам ще се докажете на пазара. Ако бяхте толкова про. То вие щяхте да се свързвате с собствениците на сайтовете и щяхте любезно да помолите за едно линкче или едно ревю. Добре че сте регистрирани като спамери в няколко вече blacklists за да не се налага да ви трия мненията .

Хип Хип ура за SEOPAL . Ние обаче не толерираме СПАМ .


Disclaimers : Случайно попаднах на тази тема след като почнах да търся къде другаде в нет-а има инфо за SEOPAL

С молитви за SEO чекай да получиш резултат, а това, че са шервали е грешка на твоята система. Като не искаш да те спамят ще я направиш така, че да не могат да те спамят.

Не мога да разбера такива мнения.... Ти като пишеш коментари с линк по сайтове в които се публикуват без одобрение питаш ли автора? Или като споделяш по социалните мрежи питаш ли собственика дали иска така и дали му харесва това което си пуснал?
 
От: От: Интересни SEO Съвети

Здравейте колеги ,

След празниците реших малко да разгледам какви коментари има по сайтовете ми и също да изтрия малко спам. И на какво мислите че попаднах?

img59.imageshack.us/img59/2118/seopalbg.png
( За съжаление нямам 10 пост-а за да имам право да посочвам линкове и снимки . Но всеки може да паст-не това в браусера си )
Браво колеги от SEOPAL.bg / SEOPALBG.COM . От киломентри си личи колко сте добри :) Не със спам ще се докажете на пазара. Ако бяхте толкова про. То вие щяхте да се свързвате с собствениците на сайтовете и щяхте любезно да помолите за едно линкче или едно ревю. Добре че сте регистрирани като спамери в няколко вече blacklists за да не се налага да ви трия мненията .

Хип Хип ура за SEOPAL . Ние обаче не толерираме СПАМ .


Disclaimers : Случайно попаднах на тази тема след като почнах да търся къде другаде в нет-а има инфо за SEOPAL

Извинете, ако сме поставили връзка на нашият сайт, към някои от вашите, веднага ще я премахнем (всъщност страницата не е достъпна в момента). Посоченият trackback img59.imageshack.us/img59/2118/seopalbg.png, наистина много рядко се одобрява от модераторите и по никакъв начин не разчитаме на него за да изграждаме линкове към сайта си. Нашата основна стратегия е разпространението на съдържание в блогове :)

2 примера:

searchenginejournal.com/xml-sitemaps-10/53236/
business2community.com/author/seo-pal
 
От: Интересни SEO Съвети

3-ти брой на Индекс. Ето кратко съдържание:

6 лесни стъпки за поддръжка на фирменото име (Brand Defense) – стр. 1-2

5 от най-често срещаните грешки при изработване на инфографика – стр. 3-4

Вашият бизнес в Wikipedia.org – стр. 5-6

Какво пишат другите за нас и онлайн репутацията ни – стр. 7-8

Как да привлечем и задържим вниманието на посетителите на нашият сайт – стр. 9-10

Метрики за измерване на възвръщаемостта на инвестициите на социалните мрежи – стр. 11-12

Guest Blogging ползи и основни насоки – стр. 13-14

Загуба на време ли е Google+? – стр. 15-16

Професионално управление на страници във Facebook и профили в други социални мрежи – стр. 17-18


Който иска да го прочете може да го намери на seopal.bg/wp-content/uploads/2013/01/Issue-31.pdf
 
От: От: Интересни SEO Съвети

Извинете, ако сме поставили връзка на нашият сайт, към някои от вашите, веднага ще я премахнем (всъщност страницата не е достъпна в момента). Посоченият trackback img59.imageshack.us/img59/2118/seopalbg.png, наистина много рядко се одобрява от модераторите и по никакъв начин не разчитаме на него за да изграждаме линкове към сайта си. Нашата основна стратегия е разпространението на съдържание в блогове :)

2 примера:

searchenginejournal.com/xml-sitemaps-10/53236/
business2community.com/author/seo-pal


Предлагам ви да го оставим до тук . Защото това .. Нашата основна стратегия е разпространението на съдържание в блогове сами знаете на кого да го казвате.
наистина много рядко се одобрява от модераторите и по никакъв начин не разчитаме на него

И това че не се одобряват предполагам не е достатъчна причина за да спрете ?

Както и да е по-добре да го оставим до тук ( за вас де ) :) Успех
 

Горе