Интернет предприемач милионер от БГ

daynnite

Active Member
Само на 25 години е пича и си е направил браузър гейм медия от която печели милиони

На 17 години е първият създал браузър игра в България. На 25 години вече управлява 130 човека в собствената си компания XS Software

http://curious.actualno.com/news_382358.html
 
Последно редактирано:
От: Интернет предприемач милионер от БГ

Няма какво друго да кажа освен ЕВАЛА !
 
От: Интернет предприемач милионер от БГ

е па пичага е, да е жив и здрав, макар че никога нне съм играл, регистрирах се навремето в хановете ама ми се стори мудно и тъпо и не съм влизал :D
 
От: Интернет предприемач милионер от БГ

Поразцъквал съм Хановете и Bulfleet, честно казано не ми допадат (web space alliance 4life :twisted:). И все пак евала на пича!
 
Не играя браузърни игри аз съм олдскуул (предпочитам старкрафт и куейк и след като си платя веднъж за играта всичко да ми е фрии)


Иначе за пича могъл изкарал... Желая му още успехи... това е продажба собствен продукт за чуждия пазар (макар и само 5% да са плащащите играчи)... след това е мултиплицирал успеха с други продукти :) Иска се ноу хау да разработиш продукта и след това достатъчно баланс между платеното и безплатното за да се получи вирусен маркетинг и продукта да се разпространява сам но и да има приходи.... (трябва бизнес нюх и да познаваш искането на играчите) Мисля че ако се разчиташе само на бг пазара нямаше да се развие толкова (вижте последния абзац от статията)


:!:Ние тук си имаме различен модел за печелене, при който е много важно не да имаш ноу хау за създаване на продукт, а да имаш, ноу хау за това да привличаш посетители към даден сайт (ораничен , платен трафик, вирусен маркетиг...)..... и след това да ги монетизираш тези посетители с реклама, директни продажби на продукти (собствени или дропшишпинг или със стокови наличности в склад) или афилйейт програми....

Нашия модел разделен на под видовете си също е изкарал много пари при това на много повече хора който нямат супер специални умения или специален продукт и не са навлезли на пазара рано с нещо иновативно като платформа... затова смятам че имате голям шанс стартирайки от нулата да направите пари със собствени сайтове в различни ниши (без да са игри или иновативни платформи) и модела ни не е с по малък потенциал за печалба ако се развиете...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Интернет предприемач милионер от БГ

браво на момчето, за всеки влак си има пътници, т.е. има които харесват има и които няма да харесат, можем само да му пожелаем успех и дано има повече млади и предприемчиви българчета :)
 

Горе