Информация за SwitchAds

photo

New Member
Здравейте, колеги,

Някой може ли да даде отзиви за тези - http://www.switchads.com/

Тук има видео как работи - http://vimeo.com/84593504


Може да ползваш тях или AdSense - слагаш някаква минимална цена и ако имаш реклама от тях, която да е над зададената цена я показваш. Ако нямат такава реклама - може да си показваш AdSense или от друга мрежа.

Мисля да ги пробвам, но първо реших да питам дали някой друг не ги е пробвал и дали има впечатления от тях.
 
От: Информация за SwitchAds

Те сега явно пишат на много сайтове да се включат към тяхната програма. Свързаха се и с мен, като цяло изглежда идейно, поставил съм кода им, но по техните думи до няколко седмици щели да се оптимизират рекламите и да се печели повече. Засега само някакви стотинки се печелят, а през останалото време си се въртят Гугълските ми реклами. Ако видя, че има смисъл ще пиша в темата.
 
От: Информация за SwitchAds

По-интересното е, че вече четвърти различен човек се свърза с мен откакто съм се регистрирал при тях. Не знам дали има хаос, но по-нормално е само с 1 да коминикираш. Иначе всеки, който ми пише от тяхната фирма ми дава някакви статистики и разяснения/без да съм ги искал/, като цяло оптимистични. Откакто ги ползвам, приходите са се вдигнали с 0.15$ на 1000 импресии спрямо Гугъл, но въртят толкова малко реклами/импресии за момента, че става дума за стотинки на ден като приход, през останалото време си се върти Гугъл.
Пишат, че системата се оптимизирала напълно до 30 дни и щяла да бъде по-ефективна след това.
 
От: Информация за SwitchAds

How will I get paid?

We pay by transfer to your bank account.

За лимит нищо не видях

Southampton
SO40 9LX
United Kingdom

Не ме кефи това. С WU рекетьорите трудно ще ме хванат ама банка.
 
От: От: Информация за SwitchAds

Има пейпал, като се регистрираш си го има като опция.

За лимит нищо не видях



Не ме кефи това. С WU рекетьорите трудно ще ме хванат ама банка.
 
От: Информация за SwitchAds

Писаха ми, че след 30 дни от поставянето на техния код, ще започнат да се въртят повече и по-скъпи реклами. Това време било необходимо за оптимизиране на системата и анализиране на резултатите от поведението на потребителите. Дали това е истина или просто го казват, за да не бързам да ги махна, ще стане ясно след още 3-4 седмиици. Засега въртят съвсем малко реклами и приходите са нищожни, съответно и импресиите, които правят не са много.
 
От: Информация за SwitchAds

Някакво раздвижване? Че получих и аз две запитвания от тях и се чудя да се хабя ли да им отговарям
 
От: Информация за SwitchAds

Ами при мен няма раздвижване, пускат малко реклами и се печелят някакви центове на ден, а вече от 15 дни ги въртя. Писаха, че след 30-я ден щели да се оптимизират рекламите максимално, но след 15-я няма никаква промяна, според мен така и ше остане. Писах им вчера нещо да подобрят и оптимизират с рекламите, за да има повече импресии, ама никакъв отговор засега, а уж този мейл ми го дадоха, ако имам въпроси да им пиша.
 
От: Информация за SwitchAds

Раздвижване с тези има ли, че и на мен са ми писали и се чудя дали да им обърна внимание изобщо.

Никакво раздвижване, като гледам 100$ ще ги събирам поне 1 година... запълват ми около 8% от импресиите, а бяха обещали до 45% да достигнат техните реклами. А вече ги ползвам няколко месеца.
 
От: Информация за SwitchAds

Не съм получил плащане и затова не съм писал. Чакам тези дни да пратят едни 100$, иначе им писах, че ги махам, защото не съм доволен. Тези 100$ ги събирах 8 месеца... и след 10 дена те ми писаха, уж имало нови възможности, пак поставих кода им и сега за 15 дни направих 20$, което си е направо постижение. Не знам дали защото исках да ги махам ми вдигнаха приходите или така се случи, не знам и колко ще продължи.
Сега ми запълват около 30% от импресиите, но съм ги сложил отделно от адесенса, за да не губя пари там.

eCPM = 0.35$, мога да ги препоръчам на хора с повече от 3000 посещения на ден, иначе много време ще събирате 100$, тъй като по правило не запълват 100% от импресиите, а между 10-45%. Съответно в сайта им има възможност и такъв е замисъла, паралено с техния код да се постави и да се ротира друг ваш код - на друга реклама мрежа, фенбокс или ваша реклама.
 
От: Информация за SwitchAds

Благодаря за информацията имам към 3-4К посещения на ден, и ако е , както вие го казвате по 20 долара си е добре.. Но въпроси ми е на клик или на импресии е ?
 
От: От: Информация за SwitchAds

Благодаря за информацията имам към 3-4К посещения на ден, и ако е , както вие го казвате по 20 долара си е добре.. Но въпроси ми е на клик или на импресии е ?

На импресии е, рекламодателите наддават да купят импресии. Тоест гаранция няма какви реклами ще се покажат, може и по-скъпи, въпроса е, че кликовете нямат значение, което е добре. Дори и скучни реклами да се появят, важното е да плащат :) В момента при мен се показват някакви английски реклами, а сайта ми е на български. Пак се отчитат приходи.

Пробвайте ги, но поне за месец. Не бързайте да ги махате, за да има време да се оптимизират и да се покажат добре платените реклами. Идеята е, че обявяваш колко ти е eCPM от другата ти рекламна мрежа и те показват реклами само тогава, когато са по-скъпи.
 
От: Информация за SwitchAds

В момента слабо пускат реклами, от 1 месец едвам по 30 цента на ден се изкарват и малко импресии пускат. Трудно ми е да ги препоръчам при това положение.
 
От: Информация за SwitchAds

В момента слабо пускат реклами, от 1 месец едвам по 30 цента на ден се изкарват и малко импресии пускат. Трудно ми е да ги препоръчам при това положение.

сложих кода пък рекламката не се показва празно си седи?
 
От: Информация за SwitchAds

В админ панела на Switchads се поставя и друг код/например от Адсенс или друга рекламна мрежа/ за всеки размер, когато няма реклами да ти показва другия код и да не стои празно. Според мен в момнета нямат и рекламодатели, почти нищо не излиза като реклама.
 

Горе