Искам да ви добавя във фейсбук

Rationality

New Member
едит: както и да е. един фрустриран келеш ми разваля темата.
 
Последно редактирано:
От: Искам да ви добавя във фейсбук

С оромно удоволствие, но не отговарям на две неща - първо нямам ФБ, второ не съм онлайн реке...опа маркетьор :)

Усети ли иронията!
Как можа да го напишеш всичкото това горе. Не те е срам! Човек не си избира нито приятелите, нито последователите...а пък ти даже ИЗИСКВАШ.
Искал той... кат ти ритна два шамара ше видиш кво искаш! Тия били кофти, некачествени, ония па баш кат за него - аааа гевезе, а си седай на гъза и почвай да бачкаш

Есентиал само....
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

:)))))
хич не ме е срам даже.
няма да търпя около себе си хора, които вчера в 12:00 часа възкликваха "сигурно има радиация"

пс: ще те помоля да си изтриеш или коригираш мнението, защото всяваш раздор и ми разваляш темата
още в зародиша и
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

1. може би нямаш такъв алгоритъм като мене
2. с метода на пробата и грешката :D
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

В зародиша а..ти очакваш най-вероятно и изригвания.. да ти доведен у фейса Дженифър Лопес а?? А нещо били Гейтс да искаш!
Нищо няма нито да трия, нито да редактирам, и без тва не го правя никога. Да се види кой си тежи зад думите.

По сладката ти тема: Ти кой беше??
За да ти дойде некой у фейса нали трябва да си го заслужил най-малкото, мани неща като: сходни интереси, бизнес, просто си се кефите и тн. А ти кво - искал Лепа Брена да му пее на сватбата...
Бахти газето. Искаш да ти надойдат известни форумни бръмчалки и после да се дуеш с тях - така ли??!

Алгоримъм имал за квалитет! Чак кефа съм му развалил (темата) щЩи разваля оше няколко ако се наложи да знаеш
 
От: Re: Искам да ви добавя във фейсбук

"За да ти дойде некой у фейса нали трябва да си го заслужил най-малкото,"

да не съм те поканил да четеш на семинар, бе :D
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

Бе и за претенциозни сектански газета като тебе има колай... Пусни си обява, че набираш хора с яко есентиал, качествен тестостерон как искаш нали и по реп - за10 реп - 5лв. за 20 - 10лв, за 30 - 20лв и така нататък. Че сабереш със сигурност комерсиално създанийце :)
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

Ее.. хубава работа от сума време сте из форумите и подобни груби грешки.
В подобен случай ВИНАГИ лепваш един голям тлъст цитат на първоначалния пост. Сега какво ще прочетем, най-интересната част липсва!?
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

Усети ли иронията!
Как можа да го напишеш всичкото това горе. Не те е срам!
Щом го е изтрил преди да го прочета, значи го е срам. :)
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

бях написал че си имам алгоритъм за качество на хората които допускам до себе си
и според тоя алгоритъм повечето от посетителите на предприемач са хора, които
искам да си добавя във фейсбука.

и дришкото се развилня. тва е с 2 думи.
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

Не става така с "две думи" - тия келешки номера някъде другаде...
А що по-добре не си признаеш, че ти направих огромна услуга, предизвиквайки те да си изтриеш сектанско-грандоманско-кемплексарската олигофрения, която пеше постнал :)
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

Айде пиши го пак бе, на всички ни стана интересно :D
 
От: Искам да ви добавя във фейсбук

АБЕ НЕ СЕ НАУЧИХТЕ ДА ЦИТИРАТЕ, ТАКА КАТО ДЕЛНАТ НЕЩО ИЛИ ГО РЕДАКТИРАТ, ЩЕ ОСТАНЕ И НИЕ ДА ГО ПРОЧЕТЕМ.. ЕХХХХ НАУЧЕТЕ СЕ....
 

Горе