Искам да ви кажа, нещо като чао

deffnews

Well-Known Member
Обмислям го от известно време. Някак си, в повече ми дойде хейта, за да взема такова, кардинално, решение. Точката някак си е премината.

Блинки е супер пичага, влиза в положението на..буквално всеки от форума.
 
pacino.gif
 
Искам да ме запомните, като
 
Поредният обречен на провал проект.

Вместо да драматизираш, можеш просто да промениш поведението си - нещото, което дразни някои фоумни мембъри. Това означава: по-малко безсмислен контент. Тоест, да не пускаш нова тема за всяка мисъл, която ти мине през главата.

Не казвам чао, защото знам, че оставаш. Мен лично ме дразниш само в моментите, когато си доста напорист и досаден в търсенето на внимание.

Ако приемеш факта, че хората се вълнуват единствено от собствената си личност, ще ти бъде по-лесно да се трансформираш в полезен член на тукашното общество.

Смятам, че можеш да бъдеш полезен. Умееш да генерираш идеи, макар реализирането им да не ти се получава.

Добър ден. :)
 
Поредният обречен на провал проект.

Вместо да драматизираш, можеш просто да промениш поведението си - нещото, което дразни някои фоумни мембъри. Това означава: по-малко безсмислен контент. Тоест, да не пускаш нова тема за всяка мисъл, която ти мине през главата.

Не казвам чао, защото знам, че оставаш. Мен лично ме дразниш само в моментите, когато си доста напорист и досаден в търсенето на внимание.

Ако приемеш факта, че хората се вълнуват единствено от собствената си личност, ще ти бъде по-лесно да се трансформираш в полезен член на тукашното общество.

Смятам, че можеш да бъдеш полезен. Умееш да генерираш идеи, макар реализирането им да не ти се получава.

Добър ден. :)
За пръв път да имаме 1:1 съвпадение на мнения. Само бих допълнил - да си по-малко търсещ внимание. То само ще те намери, ако си по-сдържан, полезен. Поне си добър, това се усеща, но не е достатъчно за жалост. ;)
 
Поредният обречен на провал проект.

Вместо да драматизираш, можеш просто да промениш поведението си - нещото, което дразни някои фоумни мембъри. Това означава: по-малко безсмислен контент. Тоест, да не пускаш нова тема за всяка мисъл, която ти мине през главата.

Не казвам чао, защото знам, че оставаш. Мен лично ме дразниш само в моментите, когато си доста напорист и досаден в търсенето на внимание.

Ако приемеш факта, че хората се вълнуват единствено от собствената си личност, ще ти бъде по-лесно да се трансформираш в полезен член на тукашното общество.

Смятам, че можеш да бъдеш полезен. Умееш да генерираш идеи, макар реализирането им да не ти се получава.

Добър ден. :)
Аха, абстинтенцията от този форум е сериозна. Всичко друго, което си написала е фейк. Но малко по малко напускаме.
 
Но малко по малко напускаме.
На парчета? Първо левия крак, после десния и те така те. :D

И кое е фейк, бе пиле? Че пускаш нова тема за всяка глупост, която ти мине през главата? Че си търсиш внимание? Ми така е, ама няма лошо. Просто трябва да приемеш, че околните винаги имат по-точна представа за нас. Ние, хората, сме склонни да оправдаваме и най-тъпите си постъпки, така че не можем да имаме обективно мнение за себе си.
 
На парчета? Първо левия крак, после десния и те така те. :D

И кое е фейк, бе пиле? Че пускаш нова тема за всяка глупост, която ти мине през главата? Че си търсиш внимание? Ми така е, ама няма лошо. Просто трябва да приемеш, че околните винаги имат по-точна представа за нас. Ние, хората, сме склонни да оправдаваме и най-тъпите си постъпки, така че не можем да имаме обективно мнение за себе си.
Да не би, задачата ти, да е да ме оставиш в този форум - защото това няма да ти се получи - кауза пердута. Ще забавиш с някоя друга идея напускането ми.
 
Да не би, задачата ти, да е да ме оставиш в този форум - защото това няма да ти се получи - кауза пердута. Ще забавиш с някоя друга идея напускането ми.
Честно казано ще ми липсваш. Дразнител си на моменти, но си си нашия шибан дразнител. :)

До скоро!
 
Честно казано ще ми липсваш. Дразнител си на моменти, но си си нашия шибан дразнител. :)

До скоро!
Сега е момента да смените контакти и да задълбочите взаимоотношенията си. Използвай този слаб момент. :D
 
Честно казано ще ми липсваш. Дразнител си на моменти, но си си нашия шибан дразнител. :)

До скоро!
Форумът си има определена насоченост и таргет. Откровено фрийлансърски бизнес форум. Със сигурност-най престижния, и ако не това е думата, най-посещавания в тази сфера на дейност. Хора с различни опити и начинания, със собствени начинания, в повечето случаи любителски, но концентрирани в онлайн сферата. Извън това не искам да коментирам, за да не засегна най-вече Блинки, защото поне официално нямам данни да ми е навредил, а неофициално - кой знае...

Но тук има хора, които откровено опитват да се възползват и да използват голяма част от любителите и фрийлансърите. За мен не е проблем - форума не е мой. Но това е причината да си тръгвам оттук поетапно, както го казах.
 
 

Горе