Искам да закупя качествен трафик

От: Искам да закупя качествен трафик

Определен таргет ли търсиш или просто реален трафик?
 
От: Искам да закупя качествен трафик

много ми харесва сайта как е направен приятен...
ако имаш интерес на едно лс цена за саита си без домейна - както искате или само за скрипта също ?
ако е без името няма да го ползвам за това за което вие така че нема да съм конкуренция:)
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Здравейте,

интересува ме трафик от реални, заинтересовани потребители. Не ми трябват мъртви души и кухи кликове. Готов съм да платя за добре таргетин и насочен трафик от реални потребители, които имат интерес да попаднат на този сайт. Нямам конкретен таргет, въпреки, че съм останал с впечатлението, че жените меджу 25 и 35 год са най-активни в подобни сайтове.
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Здравейте,

че жените меджу 25 и 35 год са най-активни в подобни сайтове.
мда кравите от бг мама - на тях им дай да плюскат и да гледат подобни сайтове да се похвалят колко са доволни от еди кой си иколко недоволни от еди какво си...
крави...
 
От: Искам да закупя качествен трафик

прекалено любезно се изразяваш за тези целулитни ферми...
горките им мъже бачкат по цял ден а тия само гледат къде имало разпродажба да си купят някоя блузка дето им изписва мишелинестите телеса...
или някоя диетка за отслабване... или в мола какви намаления имало...
това е ценен трафик наистина умрели от скука и затлъстели крави... такива и кликат и пишат и купуват.. само да има кой да им дава парички...
 
От: Искам да закупя качествен трафик

защо направо не се пробваш в google adwords?
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Защото не вярвам в подобни ротационни системи. Отдавна съм в бранша и съм наясно колко много хора си изкарват парите с генериране на празен трафик, не ми трябва подобно нещо.
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Защото не вярвам в подобни ротационни системи. Отдавна съм в бранша и съм наясно колко много хора си изкарват парите с генериране на празен трафик, не ми трябва подобно нещо.
Не знам колко си отдавна в бранша, но хич не си наясно :)
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Ако искаш качествен трафик, пусни си платена публикация в бг-мама и ще ти дойде точно такъв какъвто ти трябва. Но ще е скъпичко.
Ако искаш евтин трафик и пак относително качествен - Google AdWords
Ако искаш много евтин трафик - Zamunda
 
От: Искам да закупя качествен трафик

Прав си за BG Mamma, но там ще пусна рекламата Септември, защото в момента всеки е по отпуски. Целта ми е дотогава да събера малко екстра трафик.
 

Горе