Искам да започна да се занимавам с Афилиейт Маркетинг

Azuline

New Member
Здравейте. На 15 съм.Имам огромно желание да помагам с нещо вкъщи, поне по възможност да мога да покрия разходите по мен и брат ми.Цяла вечер четох в Гугъл дали може непълнолетен да се занимава с това,но мненията бяха разнообразни.Нямам никакви умения само неизчерпаемо желание.Опитах се да намеря нещо,но не разбрах точно как да започна от началото.Какви умения да придобия първо и тн.
 
Голяма част от афилиейт програмите искат да си пълнолетен, но това не е задължително да е пречка...

Желанието е най-важното. След това според мен идва английският език. Съмнявам се, че имаш пари за статии, така че най-малкото трябва да си ги пишеш сам. Как си с английския?
 
От: Re: Искам да започна да се занимавам с Афилиейт Маркетинг

Голяма част от афилиейт програмите искат да си пълнолетен, но това не е задължително да е пречка...

Желанието е най-важното. След това според мен идва английският език. Съмнявам се, че имаш пари за статии, така че най-малкото трябва да си ги пишеш сам. Как си с английския?

Английският ми е добър .Нямам против да си пиша статий.Просто нямам представа как да започна от самото начало без депозит.
 
От: Искам да започна да се занимавам с Афилиейт Маркетинг

Здравейте. На 15 съм.Имам огромно желание да помагам с нещо вкъщи, поне по възможност да мога да покрия разходите по мен и брат ми.Цяла вечер четох в Гугъл дали може непълнолетен да се занимава с това,но мненията бяха разнообразни.Нямам никакви умения само неизчерпаемо желание.Опитах се да намеря нещо,но не разбрах точно как да започна от началото.Какви умения да придобия първо и тн.
Здравей и добре дошъл тук. Пожелавам ти приятен и ползотворен престой тук. А каузата ти е много хубава, за това и ще получиш много съвети. И не само за това. Самото желание е добро начало.

Като цяло не е пречка до момента, в който не се иска да представиш детайли за плащания - карта, сметка, име на пълнолетен, на което да пристигат чековете, пейпал и подобни. Но тук този номер е отигран с времето - повечето в твоята ситуация използват тези на родителите си. Но пък те ще имат ангажимента да подават допълнителна декларация за допълнителните си доходи, за да нямат проблеми с данъчните.

Има много програми, от които може да се докарват доста стабилни доходи. Тук сме споделили част от тях: Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs., има и други - допълнителни тук: Affiliate Program Directory - Afftips.com - Партньорски Програми.

Умения за създаване на сайт, популяризирането му и после всичко ще си тръгне. Хубавото е, че като учиш може и да практикуваш. ;)
 
От: От: Re: Искам да започна да се занимавам с Афилиейт Маркетинг

Английският ми е добър .Нямам против да си пиша статий.Просто нямам представа как да започна от самото начало без депозит.
Не е нужно още в самото начало да започваш със собствен домейн и хостинг. Един колега в последно време предлага на новаците (а и не само на тях) - http://www.squidoo.com/
Научиш ли се да го ползваш правилно, може да си докараш едни доста добри пари. Чековете на тате на името, поне при мен беше така.
П.П. пробвай афилиейт програмата на амазон
 
От: Искам да започна да се занимавам с Афилиейт Маркетинг

От самото начало искаш да започнеш нещо сложно. Като ти е добър английския (пък и българския) може да започнеш да пишеш статии. Има доста начини да ти се заплати без да си пълнолетен. След време като придобиеш малко опит може да си направиш и афилейт сайта.
 

Горе