Искам да направя нов сайт (идеи)

eshk0

Member
Здравейте предприемачи.
Искам да направя сайт (върти ми се нещо в главата) но по добре да видя и вашите мнения.
Например в сайта да има категории като снимки,вицове, рецепти и т.н. Т.е сайт за забавление и разнообразие.
Според Вас какво да избера? (cms,WP) или да платя на някой, който да ми напише такъв сайт?

Очаквам вашите коментари :)

Благодаря.

*Ако темата не е за тук, моля да я преместите.
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

За гореописания тюрлюгювеч, който ще просъществува има, няма година - WP
Принципно при стрелба в тъмното, карай на възможно най-малки първоначални разходи и с ясна стратегия за изход.
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

който ще просъществува има, няма година

Защо така мислиш :) заради ACTA ли?

Имам хост, само един домейн ще си купя... викаш един WP и си готов? Така ли да го разбирам?
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

Не те визирам конкретно, обичайната съдба на подобни сайтове е такава - писва им на собствениците да постват като луди за няма нищо през първата половин година и ги зарязват. Няма ли уникално съдържание, няма ли постване от потребителите - умират си сайтовете. Но не пречи да се пробваш, дори напротив, дерзай, може и да излезе нещо.
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

мхм благодаря, трябва да се пробва, иначе няма как да се разбере ;)
Както започнах на времто с хит.бг с 10-20 уникални и стигнах 15к :)

Очаквам и други коментари по темата.
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

По-добре си помисли какво точно искаш да има в този сайт, защото трябва да има все пак някакъв смисъл от този сайт. Помисли си ако ти влизаш в някакъв подобен сайт кое би те задържало в него и да те кара да влизаш по-често в него. А ако се чудиш какъв да е дизайна на сайта ще препоръчам себе си. Ето и E-mail designkpl87 @gmail.com само, че между 7 и @ няма разстояние.
 
От: Искам да направя нов сайт (идеи)

Зависи дали този сайт ще го приемаш насериозно или ще е само за хоби. Ако смяташ да изкарваш пари от него, по-добре си купи собствен хостинг и домейн и си наеми някое програмистче да ти го напише на PHP/mySQL - то реално ще има проста база от данни и ще се качват предимно снимки и линкове. Безплатните OPEN SOURCE решения не се възприемат насериозно, да не говорим безплатен хостинг от хит.бг или някви други безмислици.
 

Горе