Искам да отворя сайт за филми.

ognyanov

New Member
Здравейте реших да започна един проект.
В сайта ще може да се качват трейлъри на филми,актъори,новини относно филмите и други...
Въпроса ми е как аз мога да печеля от това,а не само да плащам за хостинг и домейн.
Някакви идеи ? adsense ще има но някакви други ми трябват от които ще имам повече доходи.
Благодаря предварително.
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

И какво е това ? Минимална първоначална инвестиция 100 лева (без ДДС) :D
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Анализирай конкуренцията в нишата, за да отсееш добрите практики и ако можеш да ги подобриш. Топ в тази ниша е cinefish.bg
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Мисля че единствения начин да печеля от сайта си е от adsense тъй като да слагам някакви реклами на компании които продават хапчета,няма да върви изобщо.
Искам да попитам,ако качвам само трейлъри от youtube,ще имам ли някакви проблеми с авторските права ?
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Анализирай конкуренцията в нишата, за да отсееш добрите практики и ако можеш да ги подобриш. Топ в тази ниша е cinefish.bg

Смешното е, че аз този сайт не съм го чувал. За мен топ сайта е http://www.imdb.com ще е доста трудно да ги задминеш. Всъщност, ако целиш да правиш пари по-добре се хвани с търговия, примерно..
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Смешното е, че аз този сайт не съм го чувал. За мен топ сайта е http://www.imdb.com ще е доста трудно да ги задминеш. Всъщност, ако целиш да правиш пари по-добре се хвани с търговия, примерно..

Имах предвид родната ниша
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Да но ако се захвана с търговия трябва да правя онлайн магазин.Да създам фирма да се занимавам там с НАП мисля че.С доставки да се занимавам и т.н
Искам много да направя онлайн магазин но искам да знам колко пари ще ми трябват като начало,от къде ще доставям стока най-евтино ?
 
От: От: Искам да отворя сайт за филми.

Да но ако се захвана с търговия трябва да правя онлайн магазин.Да създам фирма да се занимавам там с НАП мисля че.С доставки да се занимавам и т.н
Искам много да направя онлайн магазин но искам да знам колко пари ще ми трябват като начало,от къде ще доставям стока най-евтино ?

Не е задължително, може да работиш с дропшипинг.. колко пари ще ти трябват нямам идея, зависи какво можеш сам да направиш и за какво ще се наложи да плащаш.
 
От: От: Искам да отворя сайт за филми.

Преди и аз имах намерения да създам такъв вид сайт за филми за родната ниша.. Иначе за магазина е по-правилният избор, а за парите и информацията съм ти драснал едно лично :)
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Мисля че единствения начин да печеля от сайта си е от adsense тъй като да слагам някакви реклами на компании които продават хапчета,няма да върви изобщо.
Искам да попитам,ако качвам само трейлъри от youtube,ще имам ли някакви проблеми с авторските права ?

цена 200 лева
 
Последно редактирано:
От: Искам да отворя сайт за филми.

Конкуренцията ще ти е много силна. В последно време толкова сайтове за онлайн филми и трейлъри видях, че нямам думи. То да се чудиш къде да гледаш.
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Какви ще са причините при теб, за да ме накараш да влезна в твоя сайт, вместо Imdb?
Замисли се, какво липсва в Imdb, и направи при теб.
Иначе успех.
 
От: Искам да отворя сайт за филми.

Имаш добра идея, просто трябва да работиш усърдно по нея. Направи си план как смяташ, че трябва да станат нещата и си постави цели и срокове. Пожелавам ти успех!
 

Горе