Търся: Искам да пиша за новинарски сайт в реално време

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Работил съм за такива. Търсене на най-новите, важни и новини, пренаписване и качване.

Зад гърба ми са хиляди и хиляди материали. Пиша на почти всякакви тематики.

Търся перспективен проект. Чиито собственици са сериозни хора и отдават дължимото на труда на копирайтъра.

Няколко седмици след като почна да пиша за вашият сайт ще усетите как Гугъл го възприема все по добре.

Повече информация... на лично.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
А защо в минало време? Не говори добре на бъдещия работодател.
Защото хората за които съм работил нямат визия за нещата. Не усетих перспектива, нито си дадоха сметка колко е ключова работата на копирайтъра. Осем месеца съм писал за сайт, сам. От 500 месечни и нула от Гугъл този сайт достигна 140к месечни, 35% Гугъл и първа/втора страница в търсачката. И естествено не искам и да претендирам, че това се дължи само на мен, не е така. Но фактите говорят. След като аз спрях да пиша за тях сайта започна да върви здраво надолу. По последни данни е под 25к месечни и вече е на 5-та страница.

Други въпроси имаш ли?

freelancer

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
93   0   0
Може ли на лично да видя въпросния сайт (и конкретно твои материали), както и повече информация какво предлагаш като обем работа, и какво очакваш като възнаграждение (на материал, на час, на ден?)

Горе