Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

cross

Well-Known Member
Здравейте на всички!
Мисля да стартирам нов бизнес скоро, доста скоро. Мисля това да бъде онлайн магазин за стоки за дома ( мебели, почистващи препарати, плочки, латекс, боя и т.н. ). Магазина ще е на опънкарт.
За тази цел си търся дропшипъри. Ако има някой, който иска да ми стане партньор и да помага с магазина е също добре дошъл.
Ако някой предлага дропшипинг на:
- Мебели
- За офис ( офис столове, бюра и т.н. )
- За кухня ( столове, маси и т.н. )
- За трапезария ( мека мебел, малки маси и т.н. и т.н. )
- Плочки
- Бои
- Паркет
- Препарати


Не търся:
- Неща над 1500 лева ( Абсолютно крайна цена. Никой няма да купи нещо за хиляди левове, без специално да го види и най - малкото ще го поръча от недоказан онлайн магазин. Ориентирайте се към по - евтини неща, ако е възможно )
- Перилен препарат Савекс ( Така съм го формулирал, но не търся препарати за по 3 лева, които се намират във всеки магазин и само стоят в магазина за красота)


За партньорите ми:
Разходите се делят на половина, както и печалбите. Получавате достъп до админа, до всичко. Възможност за измама от моя страна е почти невъзможна. Ако вие сте некоректен - прекратяваме съвместна работа. Лично аз не се притеснявам от измами - в скрайна сметка ще ме измамите с 30 лева и като се усетя просто няма да работим заедно. Работя с всеки, независимо нов или стар потребител е. Ще контактуваме по имейл. ( както и с дропшипърите ).


Като за начало не смятам да правя фирма - нека първо потръгне бизнеса и чак тогава смятам да узаконявам дейността. Ще отговарям само на лс - тук ще избягвам да чета.


Поздрави,
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Вече инсталирах магазина си и говорим с един дропшипър...няма ли желаещи, които предлагат разни неща за дома?
И аксесоари също приемам...
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Само нека кажа, че много време губя като трябва да разменяме телефони и да се чуваме.....вчера примерно изпуснах телефона и сега е на сервиз, бавят се нещата и трябва да отделя доста време, в което мога да върша други неща.
Благодаря!
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

ЪП!
Ако някой иска да дава и храна за домашните любимци или пък нещо друго, свързано с името и слогана ни "Онлайн магазин за дома и човека", може да предлага.
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

За категория "градина" ще са ми много подходящи онези уреди за вадене на костилки от вишни и череши - почти никъде по магазините ги няма, а като заредят и опашки стават....
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Търсите ли преди да пуснете тема?
Този въпрос е задаван много пъти и много ама много рядко се споделят добри доставчици. Та кой нормален ще иска още една маймуна на клона?
 
От: От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Търсите ли преди да пуснете тема?
Този въпрос е задаван много пъти и много ама много рядко се споделят добри доставчици. Та кой нормален ще иска още една маймуна на клона?

Търсил съм, говорил съм с хора. Като не предлагаш нищо защо изобщо пишеш?
 
От: От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Търсил съм, говорил съм с хора. Като не предлагаш нищо защо изобщо пишеш?
И аз това се чудя. Ти прочете ли какво написах и помисли ли върху това?
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Колко $ си готов да дадеш ако ти намеря доставчици?
 
От: Искам да стартирам нов дропшипинг бизнес

Имам, но като гледам изявите ти няма да ти ги дам....:wink:

Значи толкова ти е и сериозен бизнеса който си захванал. Жив и здрав и продължавай да чакаш неволята.
 

Горе