Искам поща!!

От: Искам поща!!

Ако са ти блокирали акаунта в Google трябва да следваш инструкциите, които са ти изписани на екрана (трябва да помислиш къде да цъкнеш за да излязат инструкциите).

Обикновено нещата се оправят като си дадеш номера и те ти пратят SMS с код за потвърждение.
 
От: Искам поща!!

Няма грижи :) В мейл.ком е (то тогава гугъл изобщо не беха и замислени)

Щех да си замълча, ама беше много важно ТЪПОТО КОПЕЛЕ да знае, че дори и пред мен да върви, пак е с гъзо към дедовия ми :D
 
От: Искам поща!!

Защо са ти го блокирали? Помниш ли секретните въпроси за възстановяване на парола? Да не е влязъл някой в пощата ти и да е пращал спам? Или някой ти е откраднал акаунта и иска откуп?
 
От: Искам поща!!

хех, в тая поща няма влизане посмъртно :) блокирана е от заявки, много заявки, ту дей, афтър дъ поУст
 
От: Искам поща!!

Имаш предвид, че някой се опитва да се логне и когато ти се опиташ ти излиза съобщение да опиташ по-късно, защото е достигнат лимита на сгрешени опити за логин на определен период от време?
 
От: Искам поща!!

Да блокирана е, не е разбита. Но ми трябва. И това колкото и да не изглежда проблем, баш в момента ми е проблем.

Но както и да е, зарежи случая...
 
От: Искам поща!!

Освен на всеки няколко часа да се пробваш като се надяваш, че кракерът се е изморил да налучква паролата ти и да въвежда капчи (ако нямат капчи при въвеждане на всеки следващ опит за въвеждане на парола - значи защитата им не струва).

Затова си правете по няколко акаунта - за различните дейности различен акаунт. Така ако ви атакуват - горите само с единия от акаунтите.
 
От: Искам поща!!

от собствен опит мога да кажа че майл.ком е супер *** поща.. въобще не съм доволен .. таймаутва ми постоянно , бълва грешки с тонове.. чудя се за какво си ги ползвал изобщо..
 
От: Искам поща!!

В англия и особено провинция уелс е абсолютно забранено обстрелването на гълъби...

Сокола и другите подобни птици дали знаят за забраната :)

Че те да не ги обстрелват? :lol:

============================================

Между другото интересен похват демонстрира автора на темата.

Стана ми интересно каква е цялата история...
 
От: Искам поща!!

Не се базикай, това е действаш, напълно 100% функциониращ закон в уелс от преди 3 века някъде :)
 
От: От: Искам поща!!

Има и един "забранено е стрелянето с лък по граждани на уелс след 22.00 часа" ахахахахаха :lol::lol::lol: тоя е английски и си действа още
 
От: Искам поща!!

-Незаконно да умреш в сградата на парламента.

-Счита се за държавна измяна да залепиш на обратно марка с лика на Кралицата.

-Корабите, които влизат в английско пристанище, са задължени да дадат една бъчва ром на пристанищните власти.

-Всички момчета над 14 години са задължени да се упражняват поне 2 часа дневно в стрелба с лък.

-Единствените животни, които могат да се прекарват през Лондон Бридж, без за това да се плати такса, са овцете.

-Човек може да се облекчи на публично място, само ако го прави, целейки се в задната гума на автомобила си, а дясната му ръка е върху покрива на колата (как точно жените успяват да направят това не става ясно).

-В Йорк е позволено да убиеш шотландец, при условие, че той носи лък и стрели.

-В Лондон е забранено да спираш такси, ако си болен от чума.

-Ако бъде намерен умрял кит на който и да е английски бряг, главата принадлежи на Краля, а опашката на Кралицата, за да си направи корсет от костите му.

-В Бирмингам на мъж и жена е забранено да правят секс на стълбите на църква след залез слънце.

-В Лондон домашното насилие е позволено, ако се случва преди 21 часа и не смущава съседите.

-В Британия до 1873 г. било разрешено на жена да отхапе носа на мъж, ако той я целуне против волята ѝ.


Ай лов дис кънтри :D
 

Горе