Искам AdSense на български, а не на английски

pacata

New Member
Здравейте

Имам сайт на български направен на Дригг и на много от страниците се появяват реклами на английски(Adsense), които дори нямат общо с тематиката а на други страници са реклами на български в съоъветната тематика на сайта.

Какво е необходимо, за да се появяват реклами на български на всички страници?

Има ли нужда да пиша на гооглето
 
От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

дай му няколко дни де.

П.п аз пък предпочитам да са на английски
цената е в пъти по добра


Доста дни изминаха и все още е така... Намират се страници, на които обявите са на английски език
 
От: Искам AdSense на български, а не на английски

Аз една година се мъчих с адсенс на български и пари не видях.Така,че не си загубил нищо.Един съвет от мен не се занимавай със сайтове и адсенс на български.И за да не ме разбереш грешно,аз правя сайтове на английски,монетизирани с адсенс и тези приходи са достатъчни за цялото ми семейство.
 
От: Искам AdSense на български, а не на английски

Знам че въпросът ми е малко глупав, но ти в България ли живееш? Тъй като ако не живееш в България няма как да се показват реклами на български.
Сортирай англииските реклами като конкурентни.
 
От: Искам AdSense на български, а не на английски

Знам че въпросът ми е малко глупав, но ти в България ли живееш? Тъй като ако не живееш в България няма как да се показват реклами на български.
Сортирай англииските реклами като конкурентни.


Да
В България живея!
Как мога да направя английските реклами, като конкурентни? Нали нямаш в предвид да направя списък с английските реклами понеже едно да филтрирам се появява друго...
 
Последно редактирано:
От: Искам AdSense на български, а не на английски

Влизаш в акаунта си и там -> Настройка на AdSense -> Филтър за конкурентни реклами

Макар че най-добре е да дадеш линк към някоя такава страница с реклами не на български, за да може да се погледне каква може да е причината.
 
От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

Влизаш в акаунта си и там -> Настройка на AdSense -> Филтър за конкурентни реклами

Макар че най-добре е да дадеш линк към някоя такава страница с реклами не на български, за да може да се погледне каква може да е причината.
Благодаря за отговора, но не знам там да има избор за държава. Колкото и да ги филтрирам - винаги се появяват други :twisted:английски обяви :twisted:
 
От: Искам AdSense на български, а не на английски

Проблема се разреши! Вече всичко е на български! Благодаря на отговорилите!

Идва въпроса на кои езици освен английския е за предпочитане да се прави сайт?
 
Последно редактирано:
От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

Аз една година се мъчих с адсенс на български и пари не видях.Така,че не си загубил нищо.Един съвет от мен не се занимавай със сайтове и адсенс на български.И за да не ме разбереш грешно,аз правя сайтове на английски,монетизирани с адсенс и тези приходи са достатъчни за цялото ми семейство.

Напълно подкрепям, няма смисъл от български сайтове и adsense :)
 
От: От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

Напълно подкрепям, няма смисъл от български сайтове и adsense :)

А как стои въпроса с руски сайт и адсенсе на руски? :twisted:

Или най-добре само на английски с английски адсенсе и никакви други?:twisted:

От какво успявате да си изкарате достатъчно за прехраната?

Ако е български сайт - за да се изкарат добри пари - директен рекламодател ли трябва да се намери, за да се припечели нещо?
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

А как стои въпроса с руски сайт и адсенсе на руски? :twisted:

Или най-добре само на английски с английски адсенсе и никакви други?:twisted:

От какво успявате да си изкарате достатъчно за прехраната?

Ако е български сайт - за да се изкарат добри пари - директен рекламодател ли трябва да се намери, за да се припечели нещо?

За български сайт с директна реклама ще е по-добре, може и от adsense да изкарваш, но ще ти трябва доста голям трафик :) моят съвет е да се насочиш към англоезични сайтове.
 
От: От: Искам AdSense на български, а не на английски

Проблема се разреши! Вече всичко е на български! Благодаря на отговорилите!

Идва въпроса на кои езици освен английския е за предпочитане да се прави сайт?

Здравей.Може ли и мен да светнеш,как го разреши този проблем?Имам го същият и с моят сайт.
Благодаря предварително.
 

Горе