Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Да има ли затворен раздел невидим за обикновенния юзър

  • За

    Votes: 18 45.0%
  • Против

    Votes: 22 55.0%

  • Общо гласове
    40

Green Bars

Well-Known Member
Та въпроса е в темата. Искате ли да има раздел, както в другия форум, който да бъде видим за потребители, които имат N на брой постове.
В темата ще изясним дали искаме такъв раздел и евентуално колко да е N. В другия форум е 300.

Аз лично съм за това нещо, защото има теми за обсъждане, които не са за масовия зрител.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Тва по принцип е дискриминация но що пък не :)
 
Аз съм за . Така ще има повече мотивирани хора да се регистрират и да пишат, а не само да четат анонимно :D
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Интересно ми е само какво толкова ще се коментира там , че да е стимул за другите потребители да трупат постове ,за да получат достъп до този раздел.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Това няма да мотивира потребителите да пишат повече, защото тези които нямат 300 мнения въобще не знаят за съществуването на раздела. Ако пък бъдат известени предварително се създават предпоставки за СПАМ. Ако трябва да съм честен, раздел 300 в searchengines.bg го приемам със смесени чувства.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз съм за, особено ако е за теми, в които се търси помощ/съвет от по-опитните колеги и които не желаеш да се четат от сульо и пульо.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Аз мисля, че това ще е предпоставка за невероятно много спам и ненужно словесно разстройство... И без тва сега по темите има постове "да"/"не" , "съгласен съм" само за да се натрупат 50 мнения... По-скоро да има изискване за определен брой положителен реп, тъкмо вече ще внимават какво пишат.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Интересно ми е само какво толкова ще се коментира там , че да е стимул за другите потребители да трупат постове ,за да получат достъп до този раздел.

Това което не се коментира в момента :wink:


Иначе, ако направите подобен раздел, ще ви пиша два пъти в седмицата между три и четири числа от тотото :twisted:
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

... По-скоро да има изискване за определен брой положителен реп, тъкмо вече ще внимават какво пишат.

Това е по-голямата глупост от СПАМ-а. Ако репутацията се използваше по предназначение - да, но тук има хора които лепят т.нар "репи" само за да демонстрират пагон.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Ами защо богоизбраните не си направите отделен форум и да си пишете само там? Или да почвам да пиша глупости, за да натрупам коментари. Явно само с четене няма да става. Не съм писал толкова много, защото всичко, което ми е било нужно да разбера, го е имало във форума и не е имало нужда да питам. Иначе всеки ден го чета и постоянно гледам какво ново има и бих се почувствал много зле, ако ме дискриминират така. Според мен тогава трябва да се направи по някакъв начин да се броят само качествените мнения и тези, които са свързани с името на форума, защото има хора, които пускат напълно безсмислени теми и коментари и така също трупат мнения.
Явно човек като остане без работа се чуди какви глупости да измисли. Може така е и с нашите политици и затова сме на това дередже.
Не се засягайте. Лично мнение. Просто се ядосах, когато прочетох заглавието на темата и дори още не съм изчел постовете на другите.

ПП Като искаш пиши в другия форум.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Може да предизвика нови регистрации, но те ще са от полза само за статистиката. Има доста хора, регистрирани от 2-3-4 години и почти не писали. И това им личи, когато пускат теми за предлагане на нещо.
А броя за мнения, за да бъде допуснат човек да чете, ще предизвика много съдържание, лишено от смисъл.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Петров, идеята е друга. Твърде повърхностно ги осмисляш нещата и за това на пръв план ти идва дискриминацията.
Според мен, подобен раздел ще е добре да има по-скоро за да се ограничават разни бръмчалки на които идеята им е само да слухтят и да правят мизерии. С оглед на това, по този начин ще може да се пише за това което в момента не се пише. Ходи разгледай в колко теми никой не смее да даде инфо за това което предлага и тн, да не говорим па когато става пъпрос за неудобните теми, които всъщност колкото и да са неудобни, толкова и са полезни.
Освен това, за мен лично, като ме издъни нещо, ще имам много по-малък обсег на съмнения, дефакто бая труд ще бъде спестен :D:twisted:
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Петров, първо се научи да четеш и чак после да пишеш. Така си спестяваш вероятността да избълваш един тон глупости, в редките случаи, в които си се включил с мнение във форума.
 
Сложете една анкета, да видим колко сме за :) Добре ще е и да видим мнение на някои админ.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Ако ще има по-добре никъде да не се оповестява че който има над 300 мнения ще се излюпи нова секция.
Така всеки ще бъде изненадан като направи 300 мнения :)
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

пуснах и анкета
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

За да няма спам - слагаме и минимум репутация :)

И с минимум 1к коментара и 50 репи - добро ще е :D
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

пуснах и анкета
Ще гласувам, ако се изясни какво ще има вътре. И за какво ще служи.
Щото така - Купи ми, тате, шарено петле.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

Щом го има в другия форум, значи е дебилна идея.
 
От: Искате ли раздел, който да е видим само за рег. потребители с N брой постове

пуснах темата с идеята в този раздел да се пускат теми, които не са за широката публика, примерно някои от разни държани агенции да не влизат и да не четат и тн.
но нека и админите да си кажат мнението

има и друго съображение, колега каза че гербавите са почнали да сплашват хора, които пишат против тях в нета
 

Горе