Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да му се незнае пак започна да го прави. Не знам какво да правя иска все минимум 5 долара. Давайте съвети колеги.

Ако насочването е към страница от сайт минимумът е 5 долара - да. Ако направиш пост, бустваш него и сложиш допълнителен линк в поста тогава може да задаваш по-малка сума от 5 долара. Успех!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз искам да попитам.
Може ли да се пусне във Фейсбук реклама по следният начин.
Да се показва на участник само ако че член на определена група.
Пример
Ако Иван Иванов членува в група РОКЕРИ да му се показва
Ако Петър Петров не е член на тази група да не му се показва тази реклама.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Изчезна ми папката Timeline photos в една от страниците,както и всички снимки в тази папка. Също така като се опитам да кача нова снимки ми излзиза следният надпис
''The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.''
Страницата почти не я ползвам,качвам по 1 снимка на 10 дена....
Дайте съвети за решаване на проблема?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Имам страница с 20к души, по-голямата част от които са набрани, чрез likejacking. До преди няколко месеца рийча беше приличен, но изведнъж се срина. След, като падна рийча не съм се занимавал особено с нея, тъй като имах и друга 14к с добър рийч и пусках реклама през нея. За съжаление обаче по-малката страница беше изтрита от ФБ, заради "оплакване от трета страна" за определен пост. В момента пробвам реклама на тази с 20к на пост с 20$, но за 3 дни е достигнала едва до 4500 души. Въпроса ми към хора срещали този проблем е - има ли смисъл да наливам пари за реклама в тази страница или да пробвам с друга?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Абе имате ли оплаквания от рийча последната седмица? Как може страници от 1.2/3М рийч да паднат на по 600-700к ..... тия много почнаха се е*ват вече.......
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Случвало ли се е на някой да му изчезне полето за публикуване във Facebook страница? До преди 3 часа публикации вървяха всичко ток... сега влизам няма го полето да публикувам нов пост все едно не съм админ.... направих друг профил администратор същата работа... Никъде не пише наказания, известия и к'вито и дяволи да са.... какво става с тоя бъгав фейсбук незнам, а страницата ми е международна и тъкмо почна да се държи доста добре по над 200-300 лайка на снимка ..... саднаха ме тия кавали ......................
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравей,съжалявам за неудобството...но бих искала да попитам дали случайно знаете как да поставя отзиви на фен-страницата си във фейсбук,на всякъде търсих,но не ми помогнаха особено...благодаря предварително
Лека вечер :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз имам въпрос. Как работи търсачката на Фейсбук? Искам дадена група да се индексира по-добре по ключова дума. Рових и в нета, но не намирам нищо по темата. Ако знаете нещо по въпроса или имате линк към сайт, в който да прочета ще съм благодарен да го споделите.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз имам въпрос.
Мога ли да пусна реклама само на тези които са ми приятели.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

И аз имам въпрос.
Мога ли да пусна реклама само на тези които са ми приятели.

Може да пуснеш на тези, които харесват някаква страница или да изключиш хора, които харесват някаква страница. Само, че страницата трябва да е с поне 50к фена. Поне това съм забелязвал.
 
Здравейте, имам следния проблем: пускам обяви в няколко групи за покупко- продажби, от една седмица facebook ме е погнал нещо и ме блокират за 24 часа, при публикуването на нова обява след отблокирането пак ме блокират. Някой има ли представа каква може да е причината?
Благодаря предварително.
 
Привет и от мен. Имам нужда от лична консултация и малко обучение по управление на страница.
Съшото важи и за другите социлани мрежи.
 

Горе