Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

biaaro

Well-Known Member
Искам да ви информирам за една статия, която доказва принадлежността на Меглена Кунева-Пръмова към стар комунистически род. И затова как наглата лъжкиня драпа неистова към властта без да се посвени да промени името си, а и за да може да влезе в редиците на СДС като министър в правителството на Филип Димитров. БКП, СДС, НДСВ, България на гражданите и един господ знае още какво.

Внимавайте за този политически хамелеон на изборите, защото тези са най-опасни. Да не ревем за Бочко след 4 години :)

http://frognews.bg/news_48733/Istinski_laji_ot_Meglena_Kuneva-Pramova/


Колажа е уникален:)

kuneva_10.jpg
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Абе тя историята сама си го казва... жени водачи НЯМА а ако е имало нищо хубаво не е станало
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

И аз това го четох някъде. Май всичките горе действат с име :mad:.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Познавам ги и двамата от доста време, със съпруга й (Андрей) в момента дори сме в доста недружелюбни отношения, ама подобни статии са такава простотия...
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Абе тя историята сама си го казва... жени водачи НЯМА а ако е имало нищо хубаво не е станало


Че що? Виж англичаните - паркират си кралицата у столчето и си кютат хорицата доволно. Хем никой не им се меси в работата, хем и домашен сеир си правят.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Доколкото съм чувал по комунистическо време не е имало много голяма свобода за имената и някои неща са ги налагали насила. Може със смяната на фамилията при женитба да е имало нещо такова, знам ли. Но това, което е сигурно е, че да се блокират хора от определени постове, защото еди кой си им бил роднина е именно чисто комунистически похват. Човек не може да носи отговорност за роднините си, а само за собствените си действия. Ако това е главният аргумент срещу Кунева, че била от комунистически род, ами това е просто смешно да не кажа по-силна дума. Като ще се хейти нека да е по качествен начин, а не комично. Уж мразим комунистите, а правим точно като тях. Някак си противоречие се получава. Трябва да е или едното, или другото.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Ей с такива теми направо ме хвърляте в Тъча.

Значи може господин Картофа ББ да е член на БКП може да е бил лична охрана на Тато и без проблем може да е Министър председател на най некадърното правителство в новата ни история

ОБАЧЕ

Меглена Кунева не може да бъде в политиката защото на Керпеден Кольо сестрин син по бащина линия е бил виден член на БКП.

Познавам Кунева и бъдете сигурни че ако има човек който може да оправи тази държава в този момент това е Тя. Технически обаче не виждам на този етап как това ще се случи защото ясно заяви че няма да прави коалиция нито с ГРОБ нито с БСП - След като и Станишев заяви че няма да прави коалиция с ГРОБ за което му вярвам нещата стават доста патови и служебното правителство все по вероятно - Ако пък не видим коалиция ГРОБ ДПС
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Ей така се чувствам и аз като ръсите недоказани простотии по адрес на политици, на които симпатизирам:) Гадно нали?

Трябва ли да ви припомням как се предава СПИН-а и комунизма? По полов път и по наследство, нали така. Това си го призна един от баш социалистите.

И последно:

Тръгнала е от червения Луканов, после продължава при безпартийните Попов и Беров, следва синият Филип Димитров, после червеният Жан Виденов и пак синият Иван Костов, за да завърши като жълт депутат при бившият Цар. И все висш съветник в МС.

и

През октомври 2006 г. Съветът на лидерите на политическите партии от тройната правителствена коалиция я предлага за първи еврокомисар от България. Кунева е официално номинирана за еврокомисар от Сергей Станишев на заседанието на Министерския съвет на 26 октомври 2006.


Какво да говорим повече, няма смисъл просто.
 
Последно редактирано:
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Леля Меглена е кариеристка. Никаква не е, нито комунистка, нито демокрадка. Минала е през много, мени се както и дойде, помните ли как излъга избирателите на ндсв-то, като си предостъпи мястото на евродепутат? :lol: Помните ли как ПРЕДАДЕ българските национални интереси и за това е известна и като "мадам Йес". Да ходи да се клати с Барозу и да не се занимава с политика в България, смешна е просто.

Само да отбележа, не знам дали е истина или конспирация, но съм чел, че мадам Йес е братовчедка на Монката Паси, т.е. е с небългарски произход. :)
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Г-жа Йес ли ще ни поведе към подем :D :D :D :D :D

Няма оправия в тази д-ва!
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Кво да кажем за мигленчето - пепрудка подскача от партия в партия и все провали около нея ... последно каква иска да е президент или министър или каквото падне от баницата.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Абе тя историята сама си го казва... жени водачи НЯМА а ако е имало нищо хубаво не е станало
Сигурен ли си? Явно си доста малък.Само един пример ще ти дам от близкото минало с Маргарет Тачър.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Една птичка пролет не прави.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

По-скоро изключенията потвърждават правилото.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Жана д'Арк, Меркел, Катерина де Медичи, Клеопатра, многото английски кралици, Индира Ганди...
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

Хайде сега изброй политиците мъже в историята.
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

В България имаме ли изявена политичка? Май не. Всъщност имаме една много голяма, която надминава всички световни жени политици. Просто е най-голямата в историята на света изобщо, сигурен съм. Някой сети ли се?:-o
 
От: Истински лъжи от Меглена Кунева-Пръмова

В България имаме ли изявена политичка? Май не. Всъщност имаме една много голяма, която надминава всички световни жени политици. Просто е най-голямата в историята на света изобщо, сигурен съм. Някой сети ли се?:-o

Да не е Искрето :D
 

Горе