Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Сайта .НЕТ нешо го няма поне през моя доставчик Булстаком
И при мен го няма, може да са успели с флууда от .se ...
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Един път на 3 месеца влизам в замундата и сега не зарежда , дано скоро разделят баницата
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Зарежда. Интересно защо като уж ъповете били избягали от . НЕТ или има повече неща качени или са съшите като в . СЕ. Има някаква друга боаза тука дето няма нищо общо с писаниците на "двата екипа"
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

При мен не зарежда (Bulsatcom).

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

И при мен не зарежда .net до колкото знам доставчика ми взема нет от БТК.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да, изчистих кеша пробвах и през други браузъри, тцъ. Във войната се включиха и доставчиците.

Хубаво е да откраднеш златна кокошка, но важното е след това да ти снася и златни яйца. Щото кавърма може да си направиш от всяка кокошка.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да, изчистих кеша пробвах и през други браузъри, тцъ. Във войната се включиха и доставчиците.

Хубаво е да откраднеш златна кокошка, но важното е след това да ти снася и златни яйца. Щото кавърма може да си направиш от всяка кокошка.

Съмняваме големите доставчици да се включват в тая война.... по скоро е някакъв технически проблем. При мен снощи имаше проблем, днес вече е добре.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

през бгпрокси точка орг - достъпни са и двете.

Явно им подливат вода на .net щом не се отваря при някои доставчици?

Баси мутренската история, чесно :rolleyes:

... или по скоро маймунска
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Не ми се вярва доставчиците да правят проблеми на домейна. По-скоро е обратното. Ако има DDoS атаки Замунда блокират за кратко цели доставчици или нещо такова, за да се защитят. Този вариант ми изглежда по-достоверен.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Не ми се вярва доставчиците да правят проблеми на домейна. По-скоро е обратното. Ако има DDoS атаки Замунда блокират за кратко цели доставчици или нещо такова, за да се защитят. Този вариант ми изглежда по-достоверен.

Да, това изглежда най- логично.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да, има DDoS атака или машината е претоварена. PHP скриптовете отнемат бая време докато се заредят.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

При мен си се отваря стандартно тромаво. Фирмата до сега си цоцаха незаконно и си свиркаха, но като ги запукаха с техните камъни изреваха :D. Така е, няма вечно щастие, винаги се намира някой приятел да на*бе жена ти :)

Не ми дреме честно казано дали ще си изтегля филма преди лягане от *.нет или *.се, като крайният резултат остава константа.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

При мен много тромаво се отваря замунда.нет ... (на Булсатком съм), ако доставчиците правят мизерии би било кофти, все пак всеки си има право на решение къде да влиза :)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

.se и .net си отварям без проблеми. Днес имаше малко прекъсване на .нет , но от обяд висчко е наред. На виваком съм.
 
Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

При мен .net не отваря вече ден и половина ( мегалан).
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

При мен и двете си работят. Само нет зарежда по-бавно. :)
 

Горе