И Политиците Копират

От: И Политиците Копират

Темплейта си го имаше в интернет (в btemplates.com ако не се лъжа), така че не смятам че е копирано :D.
 
От: И Политиците Копират

Само Youtube-плейъра им не е наобратно :lol:

Ако искате да видите как се спира тока на MS Word опитайте се да пишете на един ред едновременно на кирилица и иврит да видите тогава странното поведение на табулацията и стрелките :)
 
От: И Политиците Копират

Maлии пич колко си зле??
Някаква арабски език бил???
Езика е Иврит, а държавата е Израел

Netsurfer, не всеки знае всичко - много неща от училище се забравят, а не всеки полага усилие да гради общата си култура. Ако не бях гледал онзи филм с Луи дьо Фюнес, в който се правеше на равин, нямаше да знам, че Иврит се чете на обратно. :D

Обаче докато гледах сайта на Бенямин Нетаняху (нали така му беше името), се сетих че името му беше свързвано на времето с някакви политически или военни конфликти, а и ми направи впечатление левия наклон на италическия шрифт. Това ме наведе на мисълта, че е Иврит и се чете на обратно :wink:


п.п. Не мислите ли, че в определени случаи това:
imitation is the greatest form of flattery. We’re all in the same business, so we took a close look at a guy who has been the most successful and tried to learn from him.
е доста печеливша стратегия? :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: И Политиците Копират

netsurfer, не всеки знае всичко - много неща от училище се забравят, а не всеки полага усилие да гради общата си култура. Ако не бях гледал онзи филм с Луи дьо Фюнес, в който се правеше на равин, нямаше да знам, че Иврит се чете на обратно. :d

Обаче докато гледах сайта на Бенямин Нетаняху (нали така му беше името), се сетих че името му беше свързвано на времето с някакви политически или военни конфликти, а и ми направи впечатление левия наклон на италическия шрифт. Това ме наведе на мисълта, че е Иврит и се чете на обратно :wink:


п.п. Не мислите ли, че в определени случаи това: е доста печеливша стратегия? :wink:
Благодаря за подкрепата. Писах го инстинктивно и написах какво е според мен ;). Не знаех че е иврит .. А иначе това може да е оправдание за всяко копиране на новини,статии - Исках да се науча нещо от теб и затова ти копирах статиите
 
От: От: От: И Политиците Копират

А иначе това може да е оправдание за всяко копиране на новини,статии - Исках да се науча нещо от теб и затова ти копирах статиите

Всъщност исках да кажа не точно копиране, ами по-скоро да се следва определен модел на поведение или действия, който е доказан и печеливш (при положение, че не го прави целия свят). Например при афилиейт маркетинга - можеш да вървиш по стъпките на големите. Вместо да си правиш експерименти по метода на опитите и грешките с някакви си там други неща: "абе я дай да видим дали ще стане това или дали ще стане онова", и тепърва да откриваш топлата вода, :)
 
От: И Политиците Копират

Разлики много прилики малко :)
 
От: От: От: И Политиците Копират

netsurfer, не всеки знае всичко - много неща от училище се забравят, а не всеки полага усилие да гради общата си култура. Ако не бях гледал онзи филм с Луи дьо Фюнес, в който се правеше на равин, нямаше да знам, че Иврит се чете на обратно. :d

Обаче докато гледах сайта на Бенямин Нетаняху (нали така му беше името), се сетих че името му беше свързвано на времето с някакви политически или военни конфликти, а и ми направи впечатление левия наклон на италическия шрифт. Това ме наведе на мисълта, че е Иврит и се чете на обратно :wink:


п.п. Не мислите ли, че в определени случаи това: е доста печеливша стратегия? :wink:

Благодаря за подкрепата. Писах го инстинктивно и написах какво е според мен ;). Не знаех че е иврит .. А иначе това може да е оправдание за всяко копиране на новини,статии - Исках да се науча нещо от теб и затова ти копирах статиите
ако неможахте да познаете Израелското знаме ... ама какво се очаква от един мюсюлманин, са да не вземеш да се взривиш пред училище ...
 

Горе