И едно предложение и от мен

Съгласни ли сте?

  • Да

    Votes: 19 67.9%
  • Не

    Votes: 9 32.1%

  • Общо гласове
    28
От: И едно предложение и от мен

не за мене.. куул ако искаш слагай секция там ще бълва силата...
в блекхет-а един метод колкото повече хора го знаят и ползват
толкова повече той затъва затова става (еднодневка) но не винаги
имам сайт който е с ПР 2 със 140 страници индексирани и е DoorWay
типичен блекхат но прилича на white (за гугъл) така че ако смяташ че
ще направиш нещо или пък ще научиш то тогава coolice да отваря секцията
 
От: И едно предложение и от мен

@sobieaski, ami moje da se napravi togava koito ima nad 100posta da kajem. Ne znam kakvi opcii ima toq vBulletin no mislq, che trqq da moje.
 
От: И едно предложение и от мен

като направите платената секция на експертите ей там сложете блекхет-а


по скоро мисля че е нужна подсекция с темите за начинаещи

определено ще е полезно само да има кой да не го мързи много да събере темите
 
От: И едно предложение и от мен

Ама както искате аз знам че няма да има такава секция :)
 
От: И едно предложение и от мен

The truth !
google-truth.jpg
 
От: И едно предложение и от мен

По-добре е Архива на пазара да бъде под-форум, а не самостоятелен!
 
От: И едно предложение и от мен

Най-долу направи един раздел Архив и там слагай архивираните теми, като не даваш опцията да се показва при основния изглед!
 
От: И едно предложение и от мен

BlackHat е широко понятие. Включва и организирана престъпна дейност. Ако ще се прави такъв форум/подфорум предлагам в правилата му да се напише, че е забранено да се пише за теми, несъвместими със законите на България и повечето други цивилизовани страни.

Нарочно не изброявам кои Black Hat техники са организирана престъпна дейност за да не давам идеи на разни криминални елементи ;)
 
От: И едно предложение и от мен

@happyslacker ако се прави black hat форум, то по-добре да е скрит за хората под 500 мнения :/ Защото там ще се споделя много платен ресурс /или поне аз бих споделял/ ама не искам сульо и пульо да ги гледат тея работи и да ги качват по warez сайтове :/
 
От: И едно предложение и от мен

Аз съм ЗА подобен раздел. Въпреки, че black hat не ползвам за директно brute SEO щото нямам време да се занимавам въобще с каквото и да е SEO, но го ползвам за филтриране на разен "мръсен" трафик crop-ване на CPA оферти и т.н.

Не искам да навлизам в повече подробности. Ако се появи такъв раздел ще давам съвети в този бранш, но разбира се няма начин да дам някой метод точно стъпка по стъпка и да почва да се копира същото щото в крайна сметка ще се навъдят много маймуни на 1 клон и ще спре да работи.
 

Горе