И какво правим с sites.google

bgtupanfighter

Well-Known Member
Търся одеве по ключ с над 2млн търсения БеГе...и кво да видя :shock: скокнали два-три сайта в челни позиции sites.google.com/saitblablasait/
Това нормално ли е :shock: :shock: Кво праиме сега??!! Гуглето почва да си бута неговите free сайтове. А ние кво правим??
Да почваме да налазваме sites.google.com/некватоягасамоисамодасеиндексираподобре/ и да отебваме убавите си така гледани домейнчета :-o
 
От: И какво правим с sites.google

и аз гледам размествания, имам едно сравнително ново блогче на blogspot, днес скочило на втора позиция по основна ключова дума, пред доста по-авторитетен в областта сайт.
 
От: И какво правим с sites.google

Е размествания убаво...ама тва кво е - от дузпа в тъч :D Нали съдържание, ала-бала ГЛУПОСТИ, тия "саитчета" нямат и по 2 реда съдържание. Не стига че пълнят само серпа с тях, ами сега и отличници били! А нашите - наказания, не били послушни :shock: Еееееееегати постановката ни спретнаха :shock: :shock: .урвенски номера!
 
От: И какво правим с sites.google

На sites.google не съм попадал, но забелязвам на места някакви сайтове на фри хостинги по първите страници. Това ще да е някакъв Free Shit Update 1.0. :mrgreen:

Моите убавите така гледани домейнчета ги отевах вече, на този етап нема смисъл...
 
От: И какво правим с sites.google

Ама фрапиращото е, че това си е тяхната платформа...те и дефакто и де юре ти казват - използвай нашите адреси за да те има!!!! Тия направиха верно революция в търсенето - по комерсиално, по-манипулирано, по-платено, най-платено, баш-си-платено-от-секъде! Веком то факинг мъни уърд :D
 
От: И какво правим с sites.google

А пропуснах ли да спомена също, че се чудят с каква тъпня да си напълнят резултатите + по 100 дублажа, само и само да могат да "наказват" сайтовете. Един вид да са по-назад...че ако няма тъпни + дублажи реално няма как да ги бутнат назад, щото ще имат по 200 резултата макс :twisted:

Иначе ако търсите съдържание, то правилното място е sites.google/тъпни - най-яките, да не се чудите що са в челото, щото просто са най-яките :D

А по-иначе тук в тоя форум само като се спомене за G (нали, по-шано да е) и се осирате в чорапите чак :rolleyes: Споко, и без това изкарвате по две стинки, с тях и без тях - се в гъз. Хранете спокойно, нема ви земат двата сребърника
 
От: И какво правим с sites.google

А пропуснах ли да спомена също, че се чудят с каква тъпня да си напълнят резултатите + по 100 дублажа, само и само да могат да "наказват" сайтовете. Един вид да са по-назад...че ако няма тъпни + дублажи реално няма как да ги бутнат назад, щото ще имат по 200 резултата макс :twisted:

Иначе ако търсите съдържание, то правилното място е sites.google/тъпни - най-яките, да не се чудите що са в челото, щото просто са най-яките :D

А по-иначе тук в тоя форум само като се спомене за G (нали, по-шано да е) и се осирате в чорапите чак :rolleyes: Споко, и без това изкарвате по две стинки, с тях и без тях - се в гъз. Хранете спокойно, нема ви земат двата сребърника

От доста време, като му дам по някое рядко търсене за картинка, само п о р но не ми е вадил. А от два-три дена почнаха дублажи на снимки. Днес една снимка я имаше няколко пъти в резултата.
 
От: И какво правим с sites.google

Постоянно ще има такива разбърквания. Имало ги е и ще ги има - трябва да има шаш и паника и сред уебмастери и сред клиентите - нали се сещате защо? Все пак гугъл не е благотворителна организация - трябва да имат добри доходи от реклама.
 
От: И какво правим с sites.google

май вече всичко е както си трябва, ама какво става с предприемач? нещо трудно се влиза
 
От: И какво правим с sites.google

А пропуснах ли да спомена също, че се чудят с каква тъпня да си напълнят резултатите + по 100 дублажа, само и само да могат да "наказват" сайтовете. Един вид да са по-назад...че ако няма тъпни + дублажи реално няма как да ги бутнат назад, щото ще имат по 200 резултата макс :twisted:

Само това се тръби наистина - дублирано, та дублирано, наказание за дублирано съдържание. Викам чакай да го намаля това дублирано съдържание в единия от сайтовете ми. Много ми е чудно, как така гугъл е решил, че страницирането е дублирано съдържание. Ок. Ще го оправим. Нали Интернет = Гугъл. Няма как да не се съобразим с Г.олемият. Намалих дублираното съдържание 4 пъти и ефект абсолютно никакъв. Нито напред в серпа, нито покачване на посещения. Освен ако не трябва да чакам месеци за някаква промяна. А и като дойде "промяната" дали ще е заради това?
 
От: И какво правим с sites.google

Браво коУеги, действате бързо :D

Вече имаме от "новият тип сайтове" поне 15-ина в нишата (ключове, катинари) индексирани в топ50 и избутващи стари сайтове. Разбира се нищо, че няма ни СЪДЪРЖАНИЕ, ни чудо, ама това е големият бот все пак и НАЛИ му е простено и не се влиае естествено от собствените си правила :wink:
Обаче, сега остава да кажете аджеба, какво правим с линковете и как ще бутаме основни проекти, след като макса дет можем да ползваме/постигнеме е телефон или адрес :rolleyes:

Иначе евалата на бота - крадеца вика "дръжте крадеца" :D
 
От: И какво правим с sites.google

Бързо се действа значи :D Да взема и аз да избича 10-15 сайта да му такова и на правилата на Г. :mrgreen:
 
От: И какво правим с sites.google

Вече виждам новите обяви в пазара от разни тарикатчета: давам под наем или продавам сайта sites.google.com/saitblablasait/ защото нямам време да го поддържам, а имах добро желание за това. (Абе интересно ми е дали има все още някой, който да се връзва на подобно идиотско
оправдание!)
 
От: И какво правим с sites.google

Аз съм пестовен откъм усилия за сателитните сайтове. По скоро тествам на кои платформи се индексира най-добре. Определено блоговете в Blogger се котират по-добре от останалите алтернативи като WordPress.com или хостване на собсвен хостинг.
 
От: И какво правим с sites.google

Искам да ви кажа, че не трябва да се казва, че щом блогът е на блогспот, то той автоматично трябва да се обяви за спамърси и с ниско качество. Има много качествени и полезни блогове там. Мога да ви кажа, че имам блог на блогспот, който се класира на 1 място в bing и yahoo по изключително конкурентна ниша, а в google е на 3 до 6 страница. Така, че мисля, че проблема не е в това, че сайта е а техен хост.
 

Горе