КАК се правят КИНТИ!

От: КАК се правят КИНТИ!

Не мерси с наркотици не искам да се занимавам
парите искам легално да си ги заработвам и с честен труд!:cry:

Ти май си се объркал, кой колко получава. И да това, което ти казах, е само за онлайн бизнеса всичко легално :) Мисля, че говорим само за онлайн бизнеса, не в абсолютна стойност и то легално какво се прави, щото вече нещата стават други. Така, че спирай да гледаш и бройкаш кой колко печели а почвай :)

Само тук има няколко колеги със сериозни онлайн магазини, така че съм сигурен че и те правят много пари. Всичко е до моженето и накрая правенето, не до искането :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Т
Само тук има няколко колеги със сериозни онлайн магазини, така че съм сигурен че и те правят много пари. Всичко е до моженето и накрая правенето, не до искането :)

Сигурно си вещ в твойта сфера.Но аз съм в сферата на мебелите и мебелните конструкции.Не мога да си представя ,как може някой да си поръча онлайн мебел и да му я достават.Това не е телефон или вибратор.
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Сигурно си вещ в твойта сфера.Но аз съм в сферата на мебелите и мебелните конструкции.Не мога да си представя ,как може някой да си поръча онлайн мебел и да му я достават.Това не е телефон или вибратор.

Аз не съм вещ в тази сфера :) а в инвестициите/спекулата и бизнеса/предприемчивото. Обърни си въпроса към тези които имат магазини. С много хора съм говорил бизнесмени малки и средни - та имат бизнеси за дрехи, аксесоари, биджута и т.н - питам ги защо не минете към нета казват точно това което и ти хората обичат това и онова на живо. Е в момента същите тези бизнеси яко боксуват,а онези които успяха да минат онлайн все едно са природадени имат 2ри огромен 24/7 канал, който работи за тях, който има малки разходи. Разработвал съм бизнеспланове за онлайн налагане на брандове и то на луксозни стоки, просто това са новости за закостенелите ни разбирания, но който го направи е възнаграден. Предприемача/бизнесмена/управителя трябва да е гъвкав и адекватно да отговаря на промените, защото това са възможности, в момента нета е огромна възможност, това че имаш такова мнение за него и в частност продажбите, мисля че говори доста :)
 
Последно редактирано:
От: КАК се правят КИНТИ!

Още една безплатна идея!
Да залагаме за партиите-черно тото!:lol:
Админите да са касата и печелиш,ако си заложил на пичеливша партия.Аз съм за АТАКА.Минимен залог 10кинта.

Наскоро гледах една анкета, няма много хора, които ще заложат различно.А иначе ако си решил да изстискаш до край интернет бизнеса си отдели поне няколко живота :D
Това не е като да продаваш дивани и легла :D

И повече четене и труд, от колкото писане :)
между другото нищо лично, но имам усещането, че не си на повече 16 години :D
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Всичко е въпрос на мислене :) невярвам всички да ме разберете...................
... но има хора, които мислят ежедневно - и други хора, които мислят вместо хората........

В офиса на известен автомобилен производител влизат журналисти и питат:

- Тукаааа г-не да ви попитаме тая гума как се сменява.....................

Собственика и милиардер на фирмата се замислил - вдигнал телефона и повикал директора на завода - посочил го и казал:

- Това е човека с отговорите, той трябва да знае тези отговори - не аз - аз му плащам на него да ги знае ......................
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Мда доказано е ,че хората от средния коловоз поемат на плещите си черната работа и караниците с персонала, за разлика от директорите
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Младеж,

съфорумците са ти казали доста неща. И все сериозни, на място и полезни.

Според мен се пичкосваш. Въобще не знаеш какво искаш. Седни научи един блог на Уърдпрес как се поддържа - като за начало.

А мебели могат да се продават онлайн, бъди сигурен. Да не говорим, че ако има желание, има възможност и за комбинация от онлайн и офлайн продажби на мебели. Просто спри да плещиш и малко го раздвижи. Мозъка.
 
От: От: КАК се правят КИНТИ!

Ето как една гениална идея ми дойде. Ще си поръчам изработка на КАТАЛОГ НА ФИРМИ в България, нещо като yellow pages.Платена ще ми е регистрацията .по 10 лв на месец-120лв на година.Следва проста аритметика и след като се регистрират около 8000 фирми, аз ще имам 100 000 бона за година!

пс.ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ НАПЪНАЛ ДА МИСЛЯ по креативно и творчески :-o :roll:

Предлагам ти още по-гениална идея, да вземеш твоята гениална идея и да я продадеш на goldenpages.bg .
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Младеж,

съфорумците са ти казали доста неща. И все сериозни, на място и полезни.

Според мен се пичкосваш. Въобще не знаеш какво искаш. Седни научи един блог на Уърдпрес как се поддържа - като за начало.

А мебели могат да се продават онлайн, бъди сигурен. Да не говорим, че ако има желание, има възможност и за комбинация от онлайн и офлайн продажби на мебели. Просто спри да плещиш и малко го раздвижи. Мозъка.

хората горе са го написали :
" Това е човека с отговорите, той трябва да знае тези отговори - не аз - аз му плащам на него да ги знае ...................... "

Предлагам ти още по-гениална идея, да вземеш твоята гениална идея и да я продадеш на goldenpages.bg .

според теб колко ще дадат или първо да патентовам идеята си!
 
От: КАК се правят КИНТИ!

хората горе са го написали :
" Това е човека с отговорите, той трябва да знае тези отговори - не аз - аз му плащам на него да ги знае ...................... "

Ти да си милиардер, та да плащаш на друг да знае отговорите?
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Усещам на къде отива вече тази тема :D
Колега ти вземи измисли идея, която ще задоволи дадена потребност после ги патентовай!
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Ха, даласа беше многопрофилна личност и трудноподражаема:)

А, е се загуби тоя фен, взе да ми липсва, все вадеше по нещо лудичко. :D
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Усещам на къде отива вече тази тема :D
Колега ти вземи измисли идея, която ще задоволи дадена потребност после ги патентовай!

НЕ се майтапя,но определено имам идея ,която се върти в главата ми почти 8 години!
Всичко е свързано с тв игра.Но ще ми я гепят сигурно трябва да е патентовам в Германия.Играта е нещо от рода на брадърите,къртиците,изневерите.Всичко до детайли е изпипано, но доколкото знам български патент не важи за целия свят:)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Пич, ти си уникален случай. На някои колеги им приличаш на Даласа, а на мен на оня герой от "Комиците" с китарата - Пегасий ли беше, Пегъзий ли не знам точно името.
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Сим5
важното е да дерзаеш!!!Гладен стомах не може да мисли нали?Ами да вземем.че идеята се реализира и кинтите потекат само проценти искам !Продавам я по всички тв и си чукам филтъро
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Идва днес в Офиса ни един нов доставчик - и казва:

- Имаме тука едни нови продукти - искаме да ги продаваме при и чрез вас. Вади мостри :)

Аз:

- За нас не са нови.............. ето в ляво и дясно имаме ги същите, но на различни цени от различни марки. Колко сте готови да платите - за да ви продаваме продуктите.

Тоя мисли ................. мисли ........................ мисли ..................... и прие условията ми:

- 100лв месечно за рекламни банери
- 23% Твърда отстъпка от едровата цена :)

Е така се правят кинти.................... :) все пак кинтите сами ви идват в Офиса и не са за изпускане :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Не стоки за домашни любимци :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Пробвай с фалшиви жълти книжки.
Само трябва да имаш копирна машина.
Копираш твоята и продаваш...
 

Горе