КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

sezam

Member
Здравейте!
Имаме удоволствието във връзка с Коледа и желанието ни да поощрим нашите настоящи и бъдещи партньори и издатели,
да съобщим ,че вдигаме коефициента за изплащане на издателите почти двойно и той ще бъде 70 % от стойността на клик.
Надяваме се,че по този начин в нашата мрежа ще влязат много качествени и разностранни по тематика и таргет сайтове с което да
задоволим потребностите на рекламодателите.
През последните дни имаше малки проблеми с прехвърлянето на рекламната мрежа www.mvmads.com на нов хостинг,
а също така сега има проблеми в www.icn.bg ,някой сайтове не се отварят в момента,но ни увериха,че до един ден те ще бъдат решени.

Забелязахме,че на доста сайтове на издатели банерите са поставени на неподходящи или слабо ефективни места,затова молим да ги огледате и ако е възможно коригирате с което да вдигнете коефициента на ефективност и печалба съответно.

Също така използваме възможността да поканим и рекламодатели,като им гарантираме много строг контрол за фалшиви кликове или опити за измама.При забелязване на съмнителни кликове,сайта-издател ще бъде поставен под пряк административен контрол и отстранен от рекламната мрежа.
Също така ще бъдем благодарни на всеки съвет,препоръка или конструктивна критика.Осъзнаваме ,че има много да работим и усъвършенстваме и се надяваме да бъдете търпеливи .
Успех на всички - Поздрави,
Mvmads.com Support
 
Последно редактирано:
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Колега, махнах ви от всичките ми сайтове пради причината, че правеха някакви пренасочвания и вместо да ми се зареди сайта, целият браузер се пълнеше с ваша реклама. Изключително противно и отблъскващо. Трябваше да предупредите издателите по някакъв начин! И едва ли е сега момента да зарибявате други, след като още не са решени проблемите с ДНС-а.

п.с. Нищо лошо не искам да кажа, но бях бесен от това, че вашият код ми скапваше сайтовете!!!
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Колега, махнах ви от всичките ми сайтове пради причината, че правеха някакви пренасочвания и вместо да ми се зареди сайта, целият браузер се пълнеше с ваша реклама. Изключително противно и отблъскващо. Трябваше да предупредите издателите по някакъв начин! И едва ли е сега момента да зарибявате други, след като още не са решени проблемите с ДНС-а.

п.с. Нищо лошо не искам да кажа, но бях бесен от това, че вашият код ми скапваше сайтовете!!!

Да разбирам ви,ние няма как да знаем какво са направили в хостинг компанията и защо се получават тези пренасочвания.Снощи го видяхме на наш сайт,а днес разбрахме и за проблема,който споменавате.Днес разговарях ,написах писмо и ще цитирам отговора им,след като подробно им обясних ситуацията ,че пренасочват и цитирах едно писмо със сходен проблем.

"Здравейте,
Както разговаряхме по телефона, ако до утре сутрин не успеете да отворите вашия сайт моля да ни предоставите телефон на вашия доставчик, както и информация как да се верифицираме от ваше име за да можем да обясним ситуацията на тях.

Благодаря Ви за вашето търпение и разбиране.
Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с мен."

Не зная,какви допълнителни въпроси да имам,след като обясних проблема ,а те са разбрали,че не ми се отваря сайта и щели да се обадят на доставчика ми.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Здравейте!
Имаме удоволствието във връзка с Коледа и желанието ни да поощрим нашите настоящи и бъдещи партньори и издатели,
да съобщим ,че вдигаме коефициента за изплащане на издателите почти двойно и той ще бъде 70 % от стойността на клик.
Надяваме се,че по този начин в нашата мрежа ще влязат много качествени и разностранни по тематика и таргет сайтове с което да
задоволим потребностите на рекламодателите.
През последните дни имаше малки проблеми с прехвърлянето на рекламната мрежа www.mvmads.com на нов хостинг,
а също така сега има проблеми в www.icn.bg ,някой сайтове не се отварят в момента,но ни увериха,че до един ден те ще бъдат решени.

Забелязахме,че на доста сайтове на издатели банерите са поставени на неподходящи или слабо ефективни места,затова молим да ги огледате и ако е възможно коригирате с което да вдигнете коефициента на ефективност и печалба съответно.

Също така използваме възможността да поканим и рекламодатели,като им гарантираме много строг контрол за фалшиви кликове или опити за измама.При забелязване на съмнителни кликове,сайта-издател ще бъде поставен под пряк административен контрол и отстранен от рекламната мрежа.
Също така ще бъдем благодарни на всеки съвет,препоръка или конструктивна критика.Осъзнаваме ,че има много да работим и усъвършенстваме и се надяваме да бъдете търпеливи .
Успех на всички - Поздрави,
Mvmads.com Support
Искрено желая успех колега! Доколкото разбирам, ти си новият собственик на мрежата, така ли е ?
Заглавието на темата ти е за Коледна промоция, но до кога е валидна тя? За възползвалите се сега до кога ще е валидна? Някакви допълнителни промоцийки за първите няколко включили се?
Ако ти си нов собственик - ще споделиш ли малко повече какви са ти по-дългосрочните намерения за развиване на мрежата и т.н.?
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Успех на новия собственик!
 
От: От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Искрено желая успех колега! Доколкото разбирам, ти си новият собственик на мрежата, така ли е ?
Заглавието на темата ти е за Коледна промоция, но до кога е валидна тя? За възползвалите се сега до кога ще е валидна? Някакви допълнителни промоцийки за първите няколко включили се?
Ако ти си нов собственик - ще споделиш ли малко повече какви са ти по-дългосрочните намерения за развиване на мрежата и т.н.?

Благодаря за пожеланието!Да,собствеността е сменена.Обявените 70 % от цената на клик за издателите ще бъдат най-малко за 6 месечен срок в който да се убедите в коректността ни .Много е вероятно да запазим този % и в бъдеще,защото целта ни е да печелим от голям трафик и оборот,а не от сваляне % на издателите.Надяваме се в този период да спечелим и по-големи рекламодатели.Рекламната стратегия на мрежата www.mvmads.com e да предлага много строго таргетирани посещения на рекламодателите с много висок % полезност за тях.Цената за такива посещения съответно ще се качва,а от тук и печалбата на издателите.Няма да крием,че за момента няма сериозни рекламодатели и една от причините е,че няма достатъчно издатели и не могат да получат очакваните посещения.Затова се възползваме от случая да кажем,че имаме няколко рекламодателя в област туризъм,дрехи,обувки,онлайн магазини,които изчакват да се включат и сайтове в тези области. Ако имате подобни сайтове може да се включите и вземете тези пари.Както обявихме желанието ни е да развием рекламната мрежа и увеличим доверието на нашите клиенти.Също така може да се включат и като рекламодатели.За тези които не са запознати се плаща само на клик,които е таргетиран лично от клиента.Не е прието да се прави промоция на промоцията,но щом така поставяте въпроса ще поощрим първите 10 нови издателя,като им гарантираме най-малко за 12 месеца запазване на обявените 70% от цена на клик платен от рекламодател.Ако имате въпроси,не се колебайте да питате.
Успех на всички - Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Звучи обещаващо.... ще взема да пробвам :)
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

01.jpg02.jpg

Извиняваме се на всички наши клиенти,ако са имали проблеми последните два дни и специално на vicbg.
Не искаме да се оправдаваме,но за нас също беше изключително неприятна тази ситуация и публикуваме част от проведените разговори.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Благодаря. Ще изчакам още няколко дена и ще ви пробвам отново.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Благодаря. Ще изчакам още няколко дена и ще ви пробвам отново.

Да ,изчакайте защото,все още има проблеми,но искахме да покажем,че не е умишлена злоупотреба,още повече от нас.
Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Да ,изчакайте защото,все още има проблеми,но искахме да покажем,че не е умишлена злоупотреба,още повече от нас.
Поздрави,
Mvmads.com Support

Никога не е ставало въпрос за "умишлена злоупотреба", а за липсата на своевременно уведомление за съществуването на проблема.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Никога не е ставало въпрос за "умишлена злоупотреба", а за липсата на своевременно уведомление за съществуването на проблема.

Повече няма да правя реклама на горепосоченият хостинг,дори и негативна.Днес около половин час говорих ,или по скоро виках на някой от техните служители.Как може да не направят официално съобщение или да предупредят.Най-вероятно не са предвидили подобна ситуация и в последното писмо пишат ,че ще...ми изпратя писмо с обяснение.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Преди малко сложих текстова реклама. От 700 импресии 1 клик 0,04 и ако това е коледна промоция...
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Преди малко сложих текстова реклама. От 700 импресии 1 клик 0,04 и ако това е коледна промоция...

thefrmc аз също имам сайтове които правят по 1000 импресии и 1 клик,но имам сайт който прави на 1000 импресии 40-50 клика и от това си правя извода,че не рекламните мрежи са виновни,а аз зле съм си построил сайта.А за цената ,няколко пъти писахме,тя вече е 70% от заплатен от рекламодател клик.Помолихме да имате търпение,цената е ниска,вярваме ,че това ще го забележат и рекламодателите и ще се възползват.
Показваме една схема къде са най"кликаемите" места за банери.Тя е известна на повечето от вас,но все пак може някой да не я знае.
general_en.jpg
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Регистрирах се вчера, все още не ми е одобрен акаунта!
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Регистрирах се вчера, все още не ми е одобрен акаунта!

Още вчера са одобрени всички регистрирали се?Не знаем кой ви е акаунта ,защото имаше няколко регистрации.Влезте си в акаунта и вижте?Ако не сте одобрен ,може да ни пишете на и-мейл,за да проверим,но няма изчакващи заявки.Проверете и в спам пощата си,може да е попаднало там.
Поздрави,
Mvmads.com Support
 
Последно редактирано:
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Регистрирах се вчера, все още не ми е одобрен акаунта!

Опитайте нова регистрация.Или нещо грешите или...не сте направили регистрацията.Всички акаунти подали заявка са одобрени,а няма как да знаем кой е вашият ,ако не го напишете.
Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Какво означава тази статистика:
Вашият баланс: 0.56 лева Изчакващи: 2.1 лева
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Какво означава тази статистика:
Вашият баланс: 0.56 лева Изчакващи: 2.1 лева

Здравейте!най долу във вашият профил пише:
*'Изчакващи' - приходите за последните 24 часа, които още не са обработени и добавени към баланса ви.

Те ще преминат в баланса ви.Вече имате
Вашият баланс е -0.7 Изчакващи-2.14 лева

Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Май трябваше да започнете първо със смяна на името и домейна. Това име е образувано от буквите на старият собственик и не значи нищо конкретно. Вие как искате да градите нов имидж, па набивате на старо и така да се каже лично име, къде ви е бранда?
 

Горе